Jump to content

Bir Animeyi Gerçekten Seven Biri Doldurma (Filler) Bölüm Atlar mı?

Adige

Önerilen İletiler

Aslında Bu Doldurma bölümlere de bağlı biraz Kaliteli doldurma bölümler yaparsan İzlenir Sen kötü bir Doldurma Arc'ı koyarsan ne izlensin ki ? Ben Fairy Tail'i 3 kez izlemiş biriyim 3 tane doldurma Arc'ı var bana göre üç arcda rezalet önem verilmemiş derinliğe girilmemiş film gibi 2 dk'da biten vs'leriyle hiç iyi olmamışdı. 

Ayrıca şu da var Hikayenin ortasında en heyecanlı yerinde gidip Saçma sapan doldurma bölümlere girerlerse Kızılcık sopasıyla dövmek gerek bu adamları Bleach ve Naruto bu özelliğe sahip seriler Olayın ortasında 40 bölümlük doldurma bölüm nedir la kafa mı buluyorlar izleyiciyle ? Bleach'in hiçbir doldurma bölümünü izlemedim çünkü tamamen hikayeye odaklıydım

Ayrıca Doldurma bölümler genelde ana hikayeyle ilgisi olmadığı için Atlar kardeşim Zıplar bile..  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

naruto izliyorsan öyle bi atlarsın ki :D

Vay arkadaş ben senden daha çok seviyorum nasıl çocukça bir yaklaşımdır? Neyse başlıyorum: Bi kere kendimden örnek veriyim, şu ana kadar izlediğim yüzden fazla animede hâlâ en favori animemle en nefre

Kesinlikle katılıyorum narutonun doldurma bölümleri ölüm ya

Bir animeyi gerçekten izlerken zevk alıyor ve heyecanlanıyor isem doldurma da olsa bölümlerin tamamını izlerim. Naruto da dahil. :)

yani savaşın ortasını izliyorsun,zevkli ve heyecandan yerinde duramıyorsun. o heyecanla bir dahaki bölümü açıyorsun ama savaşla hatta onun olduğu zamanla alakası yok. bölüm başka bir günün sıkıcı ve durgun toplantı konuşmaları ve sahnelerinden oluşuyor. (narutoda olan şey.)

şimdi animeyi seven kişi, o bütün heyecanı unutup o alakasız bölümü izleyen midir? yoksa bölüm atlayıp kaldığı yeri açan mıdır acaba? :D 

şahsen, ben o heyecanla o sıkıcı bölümden sonra bölüm olmasa bile, haftalarca bölüm biriktirip yine o alakasız bölümleri izlemeyen biriyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şu doldurma bölüm dediğiniz , hani Fairy Tail'de bazen büyük aksiyon dolu güzel savaşlar olup ,savaş bittikten sonra ara sıra çıkan, izlerken sıkıldığınız bölümler mi oluyor :D (Yanlış hatırlamıyorsam 1.sezonda popo takımı gibi bir bölüm vardı, izlerken ilk defa ne zaman bitcek diye bakıp durmustum :) ) Öyle bölümleri ben de sevmiyorum  ama nedense bu zamana kadar hiçbirini atlamadım :D Ve 2.sezon çoğu kişi tarafından beğenilmemişti,sanırım bu doldurma bölümler yüzünden olsa gerek.2.sezona başlamak nasip olmadı henüz ama eğer buna benzer bölümler çoksa bu sefer atlayabilirim :) Sonuç olarak yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi animeyi zevk aldığın için izlersin, eğer izlediğin bölümlerden zevk almıyorsan o zaman izlemenin ne anlamı kalır ki! O zaman sadece kendine eziyet etmiş olursun.

Yani animeyi severek izleyen biri izlediği bölümlerin tadını alır,eğer alamazsa o zaman zaten severek izlemiş sayılmaz değil mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz insanı arada bırakan bir konu. :D 
Her bölümünü izlememesine rağmen animeye bazen sıkıcı demesine rağmen, senin her bölümüne aşık olduğun animeye gelip ben senden daha çok seviyorum demesi anlamsız olur. Anlatabildim mi acaba?  :huh: 
Bana göre yani izlenilmesi iyi olurdu ama atlamakta da bir problem görmüyorum. Ne de olsa yukarıda biri de demiş izlediğin animeden zevk almalısın, zevkini almadığın bölümleri geçmekte bir sakınca görmüyorum. Benim görüşüm böyleydi ^^  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O konuda çok takıntım var,izlerken hiç zevk almadığım bir seriye başlasam da onun kırığına kadar izlemeden rahat edemiyorum.

İş sevdiğim animeye gelirse daha kötü:5 kere izlediğim bölümler olur.Mesela en sevdiğim Naruto'dur ancak filler bölümlerde ne kadar oflasam da oturup izlerim,daha iyisi varken az iyiyi izlemek gibi oluyor benim için çünkü

Ben senden daha çok seviyorum gibi konuşmalar ,ben senden daha iyi biliyorum diyerek ardından bölümlerden birbirine soru soran çocukları aklıma getirdi açıkçası :) o yüzden o kısmı hiç düşünmedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Doldurma bölümün içeriğine göre değişir. Mesela şu an Naruto filler ile devam ediyor ama sıkmayan ve detaylı konu ile ilerliyor. Şahsen filler bölümler ile birlikte tamamen izledim Naruto'yu da Naruto Shippuuden'i de. Ama gel gör her filleri de beğendim diyemem sırf izledim diye. Bir iki anime'yi sırf karakterleri sevdiğim için bile severim. Tamamen izlemesem de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.