Jump to content

Bir Animeyi Gerçekten Seven Biri Doldurma (Filler) Bölüm Atlar mı?

Adige

Önerilen İletiler

Ben hiç atlamadım. Lakin bunun animeyi gerçekten sevmekle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

Çok sevdiği için doldurma bölümleri geçiyor da olabilir, çok sevdiği için doldurma bölümü izliyor da olabilir. Her ikisi de sevginin bir göstergesidir.

Lakin ben animeyi sevdiğim için değil, takıntılı birisi olduğum için izliyorum. :bigsmile-skype-smiley:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

naruto izliyorsan öyle bi atlarsın ki :D

Vay arkadaş ben senden daha çok seviyorum nasıl çocukça bir yaklaşımdır? Neyse başlıyorum: Bi kere kendimden örnek veriyim, şu ana kadar izlediğim yüzden fazla animede hâlâ en favori animemle en nefre

Kesinlikle katılıyorum narutonun doldurma bölümleri ölüm ya

Mj6I-BU1IBMKpPzjkiPN9UkhoNlnYX_Y2B3a0736

Evet. Ben Naruto'nun animesine aşığım ama ona rağmen fillerlar çekilmiyor! Görünce sinirim bozuluyor. Ayrıca animeyi seviyorsanız, konusunu merak ediyorsunuzdur, o yüzden filler atlamanız sevdiğinizi gösterir. Ama bir yandan karakterler için animeyi izliyorsanız, filler bölümler karakterleri daha fazla görmek demek bu yüzden her ikisi de hem sevdiğinizi hem sevmediğinizi gösterir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kişiden kişiye değişen bir durum doğrusu. @kamatsuritachi34'ün yorumundan da görebileceğimiz üzere, Naruto'yu seven biri olmasına rağmen filler'ları atlıyor.
Ben ise bir animeyi sevip sevmememe bakmıyorum. Myanimelist'te güncel olarak izlediklerimi listeleyen biriyim. Mükemmelliyetçi/"completionist" birisi olduğum için bir seriyi izlerken izlenmedik bölüm bırakmamaya gayret ediyorum. Bir bölümü izlemediğim halde "izledim" diye girmek bende suçluluk duygusu yaratıyor. Bu sebeple ister filler olsun, ister hikayeye zerre katkısı olmayan bir OVA olsun, her türlü izlerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haklısın

@RazoR. :D Kesinlikle öyle yapıyorum, ama elimde değil ki. Filler bölümler animeden animeye değişiyor ve duyduğum kadarıyla Naruto fillerı en çekilmeziymiş. Ben de inanmadım, ki o kadar çabuk bayan bir insan değilim seyredeceğim dedim, 15 bölüm filler sonra yeter artık bu ne dedim. ben bunu izlemem dedim. O günden beri filler seyretmiyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Naruto'daki fillerlar izlenilecek seviye değildi ben direk onları atlayarak izledim Shippuden'i pişman değilim. Bleach'teki fillerleri de hiç izlemedim ama Bounto fillerini bitirmeye uğraştım konuyla bağlantısı var diye. One Piece farkında olmadan izlemişim çünkü filler arcları One Piece'in baya eğlenceli ve kaliteli tabi konu denizlerde geçtiği için çeşit bol kısıtlı zorlama değil çok doğal bir geçişte gidiyor. Gintama favori animem onda zaten hep fillermiş gibi gidiyor karakterleri çok sevdiğim için her türlü bayılarak izliyorum. Yani karakterleri çok seven fillerleri de izliyor ama Naruto'daki fillerler animeden soğutuyor direk vakit kaybı bence. Animeden animeye değişiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.