Jump to content
Türk Anime TV Forum
Adige

Bir Animeyi Gerçekten Seven Biri Doldurma (Filler) Bölüm Atlar mı?

Önerilen İletiler

Ben şahsen bu konuda biraz titizim. Sabah akşam Anime izleyen biri değilim; ama bazen kafama eser bir mevsim döneminde yayınlanan tüm serilere başlarım ve bitirmeye çalışırım, sevsem de sevmesem de. Ha bıraktığım Anime'ler de oldu o ayrı. OVA'ları, özel bölümleri falan da kaçırmam. Bu yüzden MyAnimeList kullanıyorum zaten. Anime'yi bir tür yaşam tarzı haline getirdim. Ama otaku olduğumu düşünmüyorum. 2 aydır Anime izlemedim açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bleachin filler sezonları değilde arada çıkan bir iki bölümlük konuyla alakasız doldurma bölümlerini artladığım olmuştu. başka da filler bölüm/sezon yayınlayacak kadar uzun bölümlü anime izlemedim ama izleseydim ve çıkan bölümler hoşuma gitmeseydi asıl konu başlayana kadar bırakırdım sanırım. yani gerek yok izlenecek dolu şey var zatan :d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç atlamadım. Lakin bunun animeyi gerçekten sevmekle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

Çok sevdiği için doldurma bölümleri geçiyor da olabilir, çok sevdiği için doldurma bölümü izliyor da olabilir. Her ikisi de sevginin bir göstergesidir.

Lakin ben animeyi sevdiğim için değil, takıntılı birisi olduğum için izliyorum. :bigsmile-skype-smiley:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mj6I-BU1IBMKpPzjkiPN9UkhoNlnYX_Y2B3a0736

Evet. Ben Naruto'nun animesine aşığım ama ona rağmen fillerlar çekilmiyor! Görünce sinirim bozuluyor. Ayrıca animeyi seviyorsanız, konusunu merak ediyorsunuzdur, o yüzden filler atlamanız sevdiğinizi gösterir. Ama bir yandan karakterler için animeyi izliyorsanız, filler bölümler karakterleri daha fazla görmek demek bu yüzden her ikisi de hem sevdiğinizi hem sevmediğinizi gösterir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kişiden kişiye değişen bir durum doğrusu. @kamatsuritachi34'ün yorumundan da görebileceğimiz üzere, Naruto'yu seven biri olmasına rağmen filler'ları atlıyor.
Ben ise bir animeyi sevip sevmememe bakmıyorum. Myanimelist'te güncel olarak izlediklerimi listeleyen biriyim. Mükemmelliyetçi/"completionist" birisi olduğum için bir seriyi izlerken izlenmedik bölüm bırakmamaya gayret ediyorum. Bir bölümü izlemediğim halde "izledim" diye girmek bende suçluluk duygusu yaratıyor. Bu sebeple ister filler olsun, ister hikayeye zerre katkısı olmayan bir OVA olsun, her türlü izlerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın

@RazoR. :D Kesinlikle öyle yapıyorum, ama elimde değil ki. Filler bölümler animeden animeye değişiyor ve duyduğum kadarıyla Naruto fillerı en çekilmeziymiş. Ben de inanmadım, ki o kadar çabuk bayan bir insan değilim seyredeceğim dedim, 15 bölüm filler sonra yeter artık bu ne dedim. ben bunu izlemem dedim. O günden beri filler seyretmiyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok