Jump to content

Major 6 ( Sonun Başlangıcı )

Xpass

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar serinin tamamını izlemeyip bu seriden başlayacak olan arkadaşlar varsa başlamamalarını tavsiye ederim. 6 Seriden başlamak biraz sizlere konunun saçma olduğu izlenimini uyandıracaktır.Geçmişi bilmeden izlemek sizlere itici gelebilir diyerek ilk sezondan bu yana izleyen arkadaşların ve izlemeye yeni başlayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. 

Başlığı özellikle seçtim. Dünya kupasında güzel işler çıkaran ama son final maçında kaybeden Japonya milli takımı ve sonrasında major ligde ilk maçında harika işler çıkardıktan sonra düşüşe gecen Goro Shigeno sonunun nasıl biteceğini serinin devamı karar verecek. 

75216.jpg

Düzenlenme: Seinepu tarafından
Seriyi izlememiş anime severler için gelecek bölümler hakkında kesin bilgi vermek yanlıştır, spoiler butonu bunun için var.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle ilk sezondan başlanılmalı.Goro'nun nelerle karşılaştıktan sonra bu hale geldiğini bilmek gerek.Bence gözde büyütmeye gerek yok.İzlemeye başlandımı devamı geliyor zaten.Anime serisi Goro'nun küçükler liginden pro oyuncu olarak major ligdeki durumuna kadar olanları anlatırken tutup direk son sezonu izlemek çok ama çok saçma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hımm iyi güzel konu açmışsında 5.sezonun en büyük spoilerını vermişsin sonunu direk söylemişsin bu konuyu gördükten sonra izliyecek olanlara ayıp olur bencde :D Zaten spor animeleri genel olarak ortadan başlanıp izlenilebilen türden bir anime değiller olayı tam kavramak istiyorsan illaki başından izliyeceksin. Spor anime türünü seven arkadaşlarında bunu bildiklerini düşünüyorum. :D

Uzun bir seri gelebilir kısa serilere alışık arkadaşlara tek sezonu tek seri olarak düşünüp izlesinler kesinlikle. 1. Sezonda konu biraz ağır ilerliyor hemen ilk 4-5 bölüme aldanıp kapatmasınlar en azından ilk sezonun yarısını izlesinler beğenmiyorlarsa o zaman kapatsınlar. Sanırsam gerçek olarak 7. veya 8. bölümden başlıyor diyebiliriz animeye, bu bölümlerden öncesi de tabiki izlenmeli . :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonunu direk söylediğimi sanmıyorum. 6 Serinin başlangıcını ufaktan özetledim ki izlemek isteyenlerde biraz olsun merak uyandırsın. kendi görüşüm Goro (Honda) bu olayı atlatacaktır veya atlatabilecekmi  neler yaşayacağını merak ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonunu direk söylediğimi sanmıyorum. 6 Serinin başlangıcını ufaktan özetledim ki izlemek isteyenlerde biraz olsun merak uyandırsın. kendi görüşüm Goro (Honda) bu olayı atlatacaktır veya atlatabilecekmi  neler yaşayacağını merak ediyorum.

Final maçında iyi iş çıkarıp kaybeden diyince 1 sezonu özetlemiş oluyor bu cümlen . :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Şimdi bu bir gelecek bölüm tartışması mı yoksa anime izleyeceklere önce bunu izleyin tavsiyesi mi bu konuya bir açıklık getirelim, öncelikle zaten sezon sezon gittiğinden anime sever özellikle spor serilerine ayrı bir ilgisi bulunan izleyiciler zaten sezonlarını atlamadan izlerler (daha önce söylendiği gibi) yok bu sezon tartışması ise, ne ilk mesaj ne de sonraki mesajlar, nede konu adı bunu kapsıyor, konu sahibi açılama yaparsa sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu bir gelecek bölüm tartışması mı yoksa anime izleyeceklere önce bunu izleyin tavsiyesi mi bu konuya bir açıklık getirelim, öncelikle zaten sezon sezon gittiğinden anime sever özellikle spor serilerine ayrı bir ilgisi bulunan izleyiciler zaten sezonlarını atlamadan izlerler (daha önce söylendiği gibi) yok bu sezon tartışması ise, ne ilk mesaj ne de sonraki mesajlar, nede konu adı bunu kapsıyor, konu sahibi açılama yaparsa sevinirim.

Konuyu açma amacım hem ilk 5 sezonu bitirip 6 cı sezona başlayacaklara , 6 sezona başlayanların da görüşlerini almaya  yöneliktir. ilk 4 bölümün genel değerlendirmesi ve ilerisi için beklentilerin neler olduğunu görmek içindir.Ek olarak yeni başlayacak olan kişilere direk olarak bu seriden değil serinin ilk başından başlamalarını biraz olsun teşvik etmektir.Konunun açıldığı bölümü yanlış değerlendirmiş olabilirim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Diyelim ki ben 1. sezonu izledim ve aklıma takılan yada tartışmak istediğim şeyler var, şimdi sen böyle diyerek benim önümü kesmiş olmuyor musun? Sadece 6. sezonun üzerinden gitmeyip diğer sezonlar hakkında da fikri, bilgisi olan kişilere de söz hakkı vermek gerekmiyor mu? Bu biraz diğer sezonları izlemeden gelmeyin demek değil midir? Ayrıca daha seriye yeni başlamışlar olabilir, yada henüz izlememişler ama listesindedir bir şeyler sormak istiyordur hopp orada dur burası 6.sezon ile ilgili mi diyeceğiz? 

Aklımda deli sorularrrrrr  :ph34r:

Konu adını ve mesaj içeriğini Major serisinin tümüne uygun sohbet ortamı sağlayacak şekilde değiştirirseniz konu kalabilir ama bu şekilde açılan bir konunun yarardan çok zarar getireceğini düşünüyorum ayrıca bir Major sever olarak olmamış beğenmedim  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diyelim ki ben 1. sezonu izledim ve aklıma takılan yada tartışmak istediğim şeyler var, şimdi sen böyle diyerek benim önümü kesmiş olmuyor musun? Sadece 6. sezonun üzerinden gitmeyip diğer sezonlar hakkında da fikri, bilgisi olan kişilere de söz hakkı vermek gerekmiyor mu? Bu biraz diğer sezonları izlemeden gelmeyin demek değil midir? Ayrıca daha seriye yeni başlamışlar olabilir, yada henüz izlememişler ama listesindedir bir şeyler sormak istiyordur hopp orada dur burası 6.sezon ile ilgili mi diyeceğiz? 

Aklımda deli sorularrrrrr  :ph34r:

Konu adını ve mesaj içeriğini Major serisinin tümüne uygun sohbet ortamı sağlayacak şekilde değiştirirseniz konu kalabilir ama bu şekilde açılan bir konunun yarardan çok zarar getireceğini düşünüyorum ayrıca bir Major sever olarak olmamış beğenmedim  -_-

bu şekilde açıklayıcı bir anlatımdan sonra konunun kaldırması uygun olacaktır. Daha güzel bir şekilde 1 seriden itibaren bir anlatımın açılması gerekir. aynı konu üzerinden değişiklik yapmak biraz zor olacaktır. son çıkan 6 sezonunun düşünceleri içerisindeyken. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.