Jump to content

One-punch Man (Spoiler, ön görü, geri görü, minimum her şeyi içerir. )

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Spoiler içerecektir, bilginize...

Vv6MHGu.jpg

Şimdi şöyle oluyor serimiz henüz gelmedi kısmetse Ekim ayında Madhouse bu güzelim seriyi bizler ile buluşturacak ama benim 93485765849 gözle beklediğim yumurta kafam için şimdiden konu açayım dedim varsa mangasını okuyup takip edenleri de buraya bekleriz, gelecekte burası değerlenecek düşüncesi ile şimdiden yerimi ayırtıyorum 

PV1

https://youtu.be/6Bdb1V0Io_g

PV2

https://youtu.be/QeaFvbUi7mU

İzleme linki: http://www.turkanime.tv/anime/one-punch-man

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bende izleyeceğim, herkes övüyor, bakalım övüldüğü kadar iyi mi :LTkJN9u: Tek vuruşta yenme olayı biraz can sıkıcı gibi ama göreceğiz, dövüşlerin tadı olmaz gibi  :smile_artiz:

Mangasını okumuyor musun? Tüüüü kınıyorum seni  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangasını okumuyor musun? Tüüüü kınıyorum seni  :smile_oleyo:

Okumuyorum, animede beni etkileyebilirse okurum. Tabii her serinin illa animesi olacak veya animesi iyi olursa okurum diye bir şey yok ama kendini kanıtlamış seriler için geçerli bu. Mesela Toriko'nun animesini izleyince, mangasına devam etme isteği uyanmıştı ama animesini izlemeden de mangasını okumayı düşünüyordum. Bu seri için ne olur göreceğiz -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Okumuyorum, animede beni etkileyebilirse okurum. Tabii her serinin illa animesi olacak veya animesi iyi olursa okurum diye bir şey yok ama kendini kanıtlamış seriler için geçerli bu. Mesela Toriko'nun animesini izleyince, mangasına devam etme isteği uyanmıştı ama animesini izlemeden de mangasını okumayı düşünüyordum. Bu seri için ne olur göreceğiz -_-

Dediğin gibi olabilir ama mangası zaten süper giden bir seri animeleşmesi de bunun kanıtı diye düşünüyorum, zaten mangası hakkında konu açacağım azcık bekle sen  :smile_oleyo: Ayrıca kendini kanıtlamış derken lütfen burada Saitama dan bahsediyoruz  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğin gibi olabilir ama mangası zaten süper giden bir seri animeleşmesi de bunun kanıtı diye düşünüyorum, zaten mangası hakkında konu açacağım azcık bekle sen  :smile_oleyo: Ayrıca kendini kanıtlamış derken lütfen burada Saitama dan bahsediyoruz  :LTkJN9u:

Saitama'nın durumu, gelişimi ve herkese tek atması absürt komedi gibi :smile_oleyo:  diğer shounen karakterleri ile karşılaştırılmamalı bence :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.