Jump to content

Death Billiards (Türkçe Dublaj)

Önerilen İletiler

Nerden başlasam birincisi kız olmamıştı ses ve yaş uyumu hiç yoktu diyebilirim. Garson tam uymuştu yani orjinalinden daha iyiydi diyebilirim beni tatmin etti ama Yaşlı adamın girişi gülmeme sebeb oldu. Genç arkadaşı çeviren kişi ise bazı yerlerde genç adam ile aynı modda göremedik duygu eksikliği vardı. Benim eleştirim bu kadar inş. gelecek çalışmalarınızda kalite giderek artar.

Ekipte yaşlı bir seslendirmen olmadığı için taklit yapmaktan başka seçenek yok. Zira ekip hepten genç arkadaşlardan oluşuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

The Lord Of The Feeders Çeviri Dublaj Ekibi olarak anime dublajlarına başlamış bulunuyoruz ve diğer dublaj ekipleri gibi çalışmaları yarım yamalak yapmıyoruz ve yapmayacağız. Uzun matrajlı videolar ko

maskelerden değil yaşlı adam decim'e bişey diyo orda ''ben boşluğa giderim yeterince yasadım zaten. o adam reenkarne olsun.'' gibi birşey dediğini düşünüyorum :D hiçbişey kesin değil benim düşüncem bö

Birisinin ekipmanı ve sesi daha güzel ve özel olunca diğerleri gölgede kalıyor. Bilmem anlatabildim mi :D

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.