Jump to content

God Eater Animesinin 4. “Ekstra” Bölümü Haftaya Yayınlanıyor

WLs

Önerilen İletiler

"God Eater Ekstra Bölüm 03” olarak çıkacak bölüm 13 Eylül Pazar günü, animenin 8. bölümü yerine yayınlanacak.

God Eater Ekstra Bölüm 03” bölümü televizyon animesinin dördüncü özel bölümü olarak geçiyor. İlk özel bölüm olan “God Eater Ekstra Bölüm 00” bölümü Temmuz ayının başlarında serinin ilk bölümü yerine yayınlayarak bekleyenleri şaşırtmıştı.

A16370-2734273480.1435342003.jpg

İlk özel bölüm yayınlandığı zaman yapımcı ekip, fanlardan özür diledi ve proje çalışanlarının “Fanların daha çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz kaliteli bir bölüm çıkarmak istiyoruz” demişti.

Serinin ikinci özel bölümü olan “God Eater Ekstra Bölüm 01” bölümünü 2 Ağustos tarihinde dördüncü bölümün yerine yayınladılar. Bunun yüzünden 9 Ağustos’tan önce çıkması planlanan dördüncü bölüm ertelendi. “God Eater Ekstra Bölüm 01” bölümü Ryota Fujitsu’nun anime eleştirisini de içeriyordu. “God Eater Ekstra Bölüm 02” ise hayranlarını çok fazla bekletmeden 23 Ağustos’ta çıkmıştı.

Kaynak : Anime Haber

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkes bölümün gelmeyeceğine kızıyor ben ise tsundere alisa'yı animede göstermediklerine kızıyorum :P 

ve bikinili bölüm de istiyorum. bari summer wars'u koysunlar ova olarak. zaten lenkamıdır nedir şapşalak ana karakteri koydular animeye dağlara taşlara isyan edesim var... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.