Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Doğum günün kutlu olsun lo @Altugsan. Biraz inişli çıkışlı bir arkadaşlığımız var ama-,- benim ile arkadaş olan kişiler genelde buna maruz kalabiliyor. <-< Her ne ise :DD ne olur ise olsun irtibatta olmamızı seviyorum. Ayrıca bana benziyorsun bazı açılardan ve bileyim evet bazen cıcık gibisin-,- ama bu bir sorun değil*-* kısa süre de olsa samimi süren günlerimiz olmuştu bunun için teşekkür ederim. Pişman olmadan yaşa ama başkalarının da hayatlarında hasarlar bırakmadan tabi ki. Seni seviyorum umarım hayaline bir gün ulaşırsın cici Altuğ dlsjfsdfj. :D <33 İyi ki doğmuşsun tatlı bela. :p Utandım -,- nise huzurlu günler dilerim-,- kartpostal gibi oldu. Keşke mektup yazabilseydim ağağa ayh gereksiz yerlere sapacak :x öyle işte seni sevdiğimi ve önemsediğimi bil. Bazen soğuk ve gıcık davranıyorum ama genelde sana sinirlendiğimden-,-" bir de biliyorsun dengesiz ruh hallerimi*-* yani demem o ki sana nasıl davranır isem davranayım içimde bir yerlerde seni seviyorumdur bunu unutma ve insanlara iyi davranmaya çalış olur mu :Djdlsdf kötüsün demedim öyle işte hadi bb yoksa susmıcam. -,- 

Yollayamıyorum.s içimi dökmeye çalışmak hep bir sorun. =-= En azından ulu orta :DD başkaları ne düşünür diye umursamadan yaşa, hayattan ne istediğini bul, öğren  ve diğerlerinin ön yargılarını duymazdan gel.  Bu herkes için geçerli aslında.s Bir mani ile kapatmak isterdim ama mani bulamıyorum. -,- Al eski bi maniden alıntı yapem kendi yazımı katıp..

Yaza yaza yaz geldi
Pelin kıza gına geldi-,-
Daha yazacaktım ama
Kapıya kedi geldi. LSKDJFLSDFJSDF evet ya sürekli geliyor bu sıralar aman ne ise iyi ki doğdunlar olsun. :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.