Jump to content

( 25 / 25 ) Utawarerumono: Itsuwari no Kamen

Rosiecy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Utawarerumono: Itsuwari no Kamen Anime Türü : Aksiyon, Dram, Fantastik Bölüm Sayısı : 25 / 25 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : Rosiecy Düzenleme : Rosiecy Özet; H

1. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler... :)

Anladığım kadarı ile re -run şeklinde olacak :/ karakterleri tamamen değiştirmişler :( Umarım ilk serinin bıraktığı etkiden fazla etki bırakır.. Az bilinen bir seri Şimdiden kolay gelsin :)

Şimdi düzeltemem ama bundan sonraki bölümleri dediğiniz şekilde yüklerim. Ayrıca şimdi baktım okunuyor gayet :/

okunması değil çok azda olsa büyük olsa bende okuyom ama az birşey daha fontu büyük olsa daha iyi olur gibime geldi teşekkürler elinize sğalık bu seferki konu daha iyi gibi bunun :D komedisi felan

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okunması değil çok azda olsa büyük olsa bende okuyom ama az birşey daha fontu büyük olsa daha iyi olur gibime geldi teşekkürler elinize sğalık bu seferki konu daha iyi gibi bunun :D komedisi felan

Teşekkürler, öncekini izlemedim ama ben de güldüm bazı yerlerde. Biraz daha aksiyon girerse araya daha iyi olacak gibi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.