Jump to content

En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

En Acıdığınız,"Vay Zavallı" Dedirten Karakterler

// Uzun zamandır yoktum, (en azından bana göre uzun zamandır :P ) artık tatille uğraşmama gerek kalmadığına göre çalışmaya devam! :D

Charapedia'da konu tükenmez,yine düşünüp taşınıp bu hafta çıkaracak bir anket bulmuş.Bu haftanın konusu ise izlerken en acıdığınız,üzücü bir  hayatı olan anime karakterleri sorulmuş.Yine 10.000 kullanıcının katıldığı anketin sonuçları ise şu şekilde:

20) Nagisa Furukawa (CLANNAD)

19) Miki Makimura (Devilman)

18) Lucy/ Kaede (Elfen Lied)

17) Yozora Mikaduki (Haganai)

16) Tsubasa Hanekawa (Monogatari)

15) Sachi (Sword Art Online)

14) Shirley Fenette (Code Geass)

13) Akari Akaza (Yuru Yuri)

12) Misuzu Kamio (Air)

11) Mayuri Shiina (Steins; Gate)

10) Index Librorum Prohibitorum (A Certain series)

Indexlibrorumprohibitorum.png

9) Stella Loussier (Gundam SEED Destiny)

Stella_Loussier09.png

8) Sayaka Miki (Madoka Magica)

Puella_magi_madoka_magica-06-sayaka-soul

7) Sakura Matou (Fate)

Fate-_-stay-night-UNLIMITED-BLADE-WORKS-

6) Ran Mouri (Detective Conan)

15974code.jpg

5) Mami Tomoe (Madoka Magica)

Untitled14.png

4) Homura Akemi (Madoka Magica)

original.jpg

3) Meiko “MenMa” Honma (AnoHana)

298737.jpg

2) Kotonoha Katsura (School Days)

KotonohaKatsura1.jpg

1) Kaori Miyazono (Your Lie in April)

your-lie-in-april-kaori-miyazono.jpg

//Peki aynı soruya karşı sizin vereceğiniz cevap ne olurdu? En acıklı hayata sahip anime karakteri sizce kim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu Japonlar sorulan sorudan nasıl bir anlam çıkarıp cevap veriyorlar anlamıyorum... Kısacası ne içiyorlar bana da ondan verin :D     Madoka Magica'dan bayağı karakter koymuşlar...   Soruyorum siz

Benim listemde 1. Hasegawa-san'dır , izlerken nasıl üzüldüm adama ya , gönlümün madaoneri  :crying1-onion-head-emoticon:

git burdan.       aynen sanki eksik kalmış liste. gerçi animelerde o kadar çok acıncak karakter var ki kimi koysan diğeri eksik kalcak.

Posted Images

• Forum Admin

Bu Japonlar sorulan sorudan nasıl bir anlam çıkarıp cevap veriyorlar anlamıyorum... Kısacası ne içiyorlar bana da ondan verin :D

Madoka Magica'dan bayağı karakter koymuşlar...

Soruyorum size hanginiz Naruto'nun yaşadıklarını yaşasaydınız pes etmeden devam ederdiniz? Elemanın hayatı Emine Şenlikoğlu romanı gibi..

Claymorelardan hangisinin yaşadığı hayat akıl sağlığını bozmaz?

Her şeyi geçtim araya bir Itachi Uchiha sokuştursalardı bari...

Kakashi Sensei flashbackes..... O nasıl bir acıklı çetin imtihanlarla dolu bir yaşamdır?

Menma'nın neresi acıklı bir hayat yaşamış merak konusu... Daha doğrusu kız bir hayat yaşamış da ben mi görmedim :D :D

Buraya şu ostyi bırakır giderim  :crying1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Ciel Phantomhive ve Naruto Uzumaki de olmalıydı :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Bknz : Naruto'nun geçmişi...Kushina ve Minatoya kaç kez ağladım.Hele kimsecikleri yoktu...Herkes onunla alay ediyordu...Benim neden annem ve babam yok diyordu...Bi bakışı vardı Narutonun.İlk seri de hep ağladım.Shippuden de hep tekrar tekrar aynı sahneyi görünce alıştım gerçi...:pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Ciel desen yavrum annesini babasını konağını yaktılar.Yetmedi işkence ettiler...Çocuk gitti taş gibi şeytanla antlaşma yaptıda muradına erdi :bye-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben kimseyi tanımıyorum buradakilerden o yüzden yorum yok

dedi "Gönder" tuşuna basıp ironi yapan yorumcu piposundan çıkan dumanlar arasında. Yalnız ve sessiz. Adeta acınası hayatının izleri tütün dumanına yansırken...

:relax1-onion-head-emoticon:  :LTkJN9u: :smile_oleyo:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.