Jump to content

En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu Japonlar sorulan sorudan nasıl bir anlam çıkarıp cevap veriyorlar anlamıyorum... Kısacası ne içiyorlar bana da ondan verin :D     Madoka Magica'dan bayağı karakter koymuşlar...   Soruyorum siz

Benim listemde 1. Hasegawa-san'dır , izlerken nasıl üzüldüm adama ya , gönlümün madaoneri  :crying1-onion-head-emoticon:

git burdan.       aynen sanki eksik kalmış liste. gerçi animelerde o kadar çok acıncak karakter var ki kimi koysan diğeri eksik kalcak.

Posted Images

Bu Japonlar sorulan sorudan nasıl bir anlam çıkarıp cevap veriyorlar anlamıyorum... Kısacası ne içiyorlar bana da ondan verin :D

Madoka Magica'dan bayağı karakter koymuşlar...

Soruyorum size hanginiz Naruto'nun yaşadıklarını yaşasaydınız pes etmeden devam ederdiniz? Elemanın hayatı Emine Şenlikoğlu romanı gibi..

Claymorelardan hangisinin yaşadığı hayat akıl sağlığını bozmaz?

Her şeyi geçtim araya bir Itachi Uchiha sokuştursalardı bari...

Kakashi Sensei flashbackes..... O nasıl bir acıklı çetin imtihanlarla dolu bir yaşamdır?

Menma'nın neresi acıklı bir hayat yaşamış merak konusu... Daha doğrusu kız bir hayat yaşamış da ben mi görmedim :D :D

Buraya şu ostyi bırakır giderim  :crying1-onion-head-emoticon:

gece gece hüzünlendirdin ya :wait-onion-head-emoticon:

bu arada 1. sıradaki kaori nin yerine oğlan olana daha çok içim yanmıştı

listede pek hoşuma gitmedi bunlara gelene kadar neler var neler :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Unuttuklarım olabilir ama genel olarak bunlar;

Fairy Tail: Ul ve Ultear, Simon ve kardeşi Kagura, Auqarius, Erza'nın geçmişindeki yaşlı adam Rob, Jellal ve diğer bütün mahkumlar (Midnight vb), Minerva, Zaman Yolcusu Lucy, Imitatia (Michelle), Cana, Lissandra Zeref ve Mavis çok ağlatacak gibime geliyor

Death Note: L ...

Gintama: Sougo ve ablası Mitsuba, Hasegawa-san (Madao), Shogun, Kintarou ve sahibi yaşlı adam, Nakamura Kyoujirou daha bitirmedim

Magi: Dunya Musta'sim ve Isaac, Cassim ve Mariam, Titus ve Marga, Judar, Morgiana, Baba

Naruto: İtachi Uchiha, Minato ve Kushina, Obito ve Rin, Jiraiya, Nagato (Pain), Yahiko ve Konan, Asuma Sarutobi , Gaara, Ölen Jinchuriki'ler bitmez bu

One Piece: Allah Allah yaz yaz ağla ağla bitmez hiç başlamayım ben

Pokemon: Roket Takımı ve Brock

Shingeki no Kyojin: Bu animedeki herkese acıyorum en çok Levi'nin sevdiği kız Petra Ral ölünce üzülmüştüm

Sword Art Online: Konno Yuuki

Lütfen dövmeyin ama henüz Bleach, HunterxHunter, Dragon Ball vb izlemediğim bir çok güzel anime var Gintamayı bitiriyim onlara da başlayacağım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece -Sanji- o kadar kız düşkünü olmasına rağmen bi tane düşüremedi, her gelen tekme vurdu  :D  Adaya uçarken bile toplar adasına düştü :smile_oleyo: Neyse tam Violetle oldu derken kayboldu 1 senedir yok piyasada :smile_artiz: Ne yalan söyliyim Sanjinin Nami swannnn diyişini özledim :(

sanji_e_violet_by_coloringmanga13-d619px

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.