Jump to content

Death Note Mangakalarından Yeni Manga!

asci

Önerilen İletiler

Death Note Mangakalarından Yeni Manga: Platinum End

platinumend01.jpg

Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata ikilisi(Death Note-Bakuman) bu pazartesi günü yeni mangaları olan Platinum End ile ilgili bir görsel yayınladı.Ohba ve Obata aynı zamanda mangaları ile ilgili ufak açıklamalarda da bulundu.Hikaye hayatında umuda yer vermeyen Mirai Kakehashi ve bir melek etrafında geçiyor.

Hikaye Shueisha’nın Jump SQ dergisinde 4 Kasımda başlayacak.Ancak tanıtım amacıyla Shonen Jump dergisinde de 5 Ekimde ilk 8 sayfası yayınlanacak.Takipçileri bu ikilinin yeni hikayelerini de sabırsızlıkla bekleyecek gibi görünüyor.

Ohba-Obata ikilisi asıl ünlerini Death Note ile kazanmıştı.Death Note’u 2003-2006 yılları arasında yapmışlardı ve 30 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşmışlardı. Ardından 37 bölümlük anime,3 live-action film ile başarılarını sağlamlaştırdılar.

Diğer hikayeleri ise Bakuman.Kendilerinin mangaka olma yolundaki maceralarını anlatan eğlenceli bir seri.Bakuman ise 2008-2012 arasında yayınlanmıştı.15 milyon’dan fazla kopya satmıştı.Ardından da 3 sezonluk anime serisi gelmişti.

//Daha fazlası için:Anime Haber

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayatında umuda yer vermemek ha  :) ustalık isteyen bir konu tamda bu ikiliden beklenecek türden. Acaba Death Note ve Bakuman ile yakaladıkları çıtanın üzerine çıkabilecekler mi. Merakla bekliyorum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her halükarda ilginç bişi olacağa benziyor, Death note taki zeki ,düzeni  sevmeyen çocuk ve shinigami yerine melek ile karamsar bir tip nasıl işler, mangada nasıl ilerler çok merak ettim umarım güzel bişi yaparlar bakuman ı sevsem de akıl oyunlarına daha çok yer veren bir seri çıksın isterdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayatında umuda yer vermemek ha  :) ustalık isteyen bir konu tamda bu ikiliden beklenecek türden. Acaba Death Note ve Bakuman ile yakaladıkları çıtanın üzerine çıkabilecekler mi. Merakla bekliyorum ^_^

Aynen, benimde ilgimi çekti, Keşke hemen animesi yapılsa :smile_oleyo: neyse, mangası türkçeye çevirilirse göz atarım -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen, benimde ilgimi çekti, Keşke hemen animesi yapılsa :smile_oleyo: neyse, mangası türkçeye çevirilirse göz atarım -_-

Ciktigi an ustune atlayacagim, igrenc cevirime katlanir misiniz kiii? :whistle: Ayyyy cok heyecanliyim. '-'

Ediiit:

Hayır, iğrenç çevirine katlanamayız :ragecomic32: :smile_oleyo:

Katlanacahsiniz te o ka! :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.