Jump to content

Ekim 2015 Animeleri

asci

Önerilen İletiler

Ekim 2015'te Başlayacak Olan Animeler

One Punch Man

1442357160-one-punch-man-by-infinote-d7j

Tür: Komedi, Aksiyon, Parodi, Seinen, Süper Güçler, Bilim Kurgu, Doğaüstü
Tarih: 06.09.2015
Stüdyo: Madhouse
Format: TV Serisi

Çok çalışmaktan, talim yapmaktan kel kalmış Saitama isimli süper kahraman, bu çalışmalar neticesinde öylesine güçlenmiştir ki karşısına düşman olarak kim çıkarsa çıksın tek yumrukla işini bitirmektedir. Ancak bu kadar kolay bir şekilde her karşılaşmayı kazanmak onu memnun etmek yerine hayal kırıklığına uğratmakta, canını sıkmaktadır. Bu yüzden Saitama, kendisinin tek yumruk tekniğine dayanabilecek rakipler aramak için bir yolculuğa çıkacaktır.

Tanıtım Videosu:

Diabolik Lovers, More Blood

1442357159-diabolik.jpg?resize=600%2C453

Tür: Reverse Harem, Shoujo, Okul, Vampir
Tarih: 24.09.2015
Stüdyo: ZEXCS

İlk sezonda yaşananlar sonucu farklı bir kimlik kazanmak zorunda kalan Komori Yui’nin hayatı, bu değişimin ardından Sakamaki ailesinin vampir kardeşleri sayesinde pek de farklı bir hal almamıştır. Ancak gördüğü gizemli rüyalar yüzünden huzursuz olan Yui kendini, Sakamaki kardeşlerle yaşadığı bir araba kazası ile daha büyük bir karmaşanın içinde bulacaktır. Kazayla ortaya çıkan Mukami ailesinin vampirleri de Yui’yi gözlerine kestireceklerdir.

Tanıtım Videosu:

Lupin III (2015)

1442439102-lupin.jpg?resize=600%2C410

Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Shounen
Tarih: 01.10.2015
Stüdyo: Telecom Animation Film

İtalya ve San Marino’da geçecek yeni Arsene Lupin III macerasıdır.

Tanıtım Videosu:

Kamisama Minarai: Himitsu no Cocotama

1442357159-cocotama.jpg?resize=600%2C451

Tür: Çocuk, Büyü
Tarih: 01.10.2015
Stüdyo: Oriental Light and Magic

Cocotama, iyi davranılan eşyaların duygu ve düşüncelerinden doğan minik tanrılara verilen isimdir. İçinden çıktıkları kabuğun bir parçasını üzerlerine giymeye devam eden Cocotama’lar daha tam tanrı olamamış olanlardır. Günlerden bir gün, tam tanrı olabilmek için gizemli büyü güçlerini kullanarak insanlara yardım etmeyi görev haline getirmiş Cocotama’lardan birkaçı, eşyalarını her zaman özenle kullanan nazik ilkokul beşinci sınıf öğrencisi Yotsuba Kokoro ile tanışır.

Tanıtım Videosu:

Young Black Jack

1442357429-youngblackjack.jpg?resize=600

Tür: Dram, Shounen
Tarih: 02.10.2015
Stüdyo: Tezuka Productions

Seri, Astro Boy’un yaratıcısı Tezuka Osamu’ya ait eser Black Jack’in başkahramanı, bilinmeyen hastalıklara sahip hastaları kurtarmasıyla ünlü, kayıtlarda yer almayan gizemli ve karanlık doktor Hazama Kuroo’nun 1960’la daha bir tıp öğrencisi olduğu zamanları anlatmaktadır.

Tanıtım Videosu:

Lance N’ Masques

1442357429-lanceandmasques-kopya.jpg?res

Tür: Fantastik
Stüdyo: Studio Gokumi

21. YY’da kalan son şövalye rütbesine sahip son topluluk Knights of the World’ün bir üyesi olan Hanabusa Youtarou, gizemli Knight Lancer ile savaşırken kimliğini gizli tutmak zorundadır. Bir gün yetim olduğunu öğrendiği küçük bir kız olan Kidoin Makio ile karşılaşır ve onu korumaya karar verir.

Tanıtım Videosu:

Miss Monochrome: The Animation 3

1442357429-miss-monochrome-kopya.jpg?res

Tür: Müzik, Günlük Hayat
Stüdyo: LIDENFILMS

Seiyuu Horie Yui tarafından tasarlanmış Miss Monochrome karakterinin günlük yaşamını anlatan anime Miss Monochrome: The Animation’ın üçüncü sezonu.

Hacka Doll The Animation

1442357428-hackadoll-kopya.jpg?resize=60

Tür: Fantastik
Stüdyo: Trigger

DeNa’ya ait haber uygulaması için hazırlanmış anime, uygulamanın kişiselleştirme işlevini  farklı görevlere sahip üç adet “Hacka Doll” ile insanlaştırmıştır. Kişisel eğlence yapay zekası, ana navigatör Hacka Doll#1, anime uzmanı Hacka Doll#2 ve bilgili otaku Hacka Doll#3 serinin karakterleridir.

Tanıtım Videosu:

Kagewani

1442357429-kagewanii-kopya.jpg?resize=60

Tür: Gizem, Doğaüstü
Stüdyo: Tomovies

UMA adı verilen gizemli canavarlar birden bire ortaya çıkıp insanlara saldırmaya başlamışlardır. Banba Sousuke isimli bir bilim adamı, gölge timsahı anlamına gelen “Kagewani” anahtar kelimesinden yola çıkacak ve kelimenin arkasında gerçeği bulmaya çalışacaktır.

Shisha no Teikoku

1442357429-shishanoteikoku-kopya.jpg?res

Tür: Psikolojik, Bilim Kurgu
Stüdyo: Wit Studio
Format: Film

John Watson, 19. yüzyılın Avrupa’sında devlet tarafından gizli ajan olarak seçilmiştir. Ancak Watson’ın yaşadığı dünya, endüstriyel gelişme uğruna sahte birer ruh verilmiş insan cesetlerinin işçi olarak kullanılmak üzere tekrar hayata döndürüldüğü bir dünyadır.

Tanıtım Videosu:

K: Return of Kings

1442409785-k.jpg?resize=600%2C404

Tür: Aksiyon, Süper Güçler, Doğaüstü
Tarih: 03.10.2015
Stüdyo: GoHands

Gerçekliğin tarihle kesiştiği modern Japonya’da büyük güçlere sahip yedi kral yaşamaktadır. Her bir kral kendine güçlerini paylaşacağı insanlardan oluşan bir klan kurmuştur. Maviyle bağlılık içindeki düzen, kızıl alevlerlerin getirdiği kaos, beyazlar içinde parıldayan düzensizlikler ve yeşilden dallanan yenililikler bu klanları temsil etmek için seçilmiş doğru sözcülerdir. Ve sonra Jungle tekrar harekete geçecek ve krallar tekrar bir araya gelmek zorunda kalacaklardır.

Tanıtım Videosu:

Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor – Exodus 2. Sezon

1442409785-soukyuu-no-fafner-dead-aggres

Tür: Dram, Mecha, Bilim Kurgu
Stüdyo: Xebec Zwei

2015 yılı başında yayımlanmış on üç bölümlük bir anime olan Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor – Exodus.’un devam niteliğindeki ikinci sezonudur.

Tanıtım Videosu:

Heavy Object

1442357429-heavy-object-anime-visual-kop

Tür: Aksiyon, Mecha, Askeri, Bilim Kurgu
Stüdyo: J.C. Staff

Bir mekanik olan Quenser, Object ismi verilen ve dünyadaki savaşların seyrini değiştiren yeni tür silahlar üzerine çalışmak için Alaska’daki askeri üsse gelmiştir. Object pilotu Milinda ile yakınlaştığında ise askerlerin birbirleriyle mücadele ettiği savaşlar yerine uzaktan ve zarar görmeden savaşmayı mümkün kılan Object’ler ile ilgili zalim gerçeği keşfedecektir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=cZDDuFj_qmg

Gakusen Toshi Asterisk

1442357428-asterisk-kopya.jpg?resize=600

Tür: Aksiyon, Komedi, Harem, Fantastik, Ecchi, Romantik, Okul, Bilim Kurgu, Doğaüstü
Stüdyo: A-1 Pictures

Asterisk ismiyle de bilinen Rikka, eğlence amaçlı müsabakaların gerçekleştirildiği Star Wars Festivali’ne ev sahipliği yapan ve su üstünde konumlanan ünlü Akademi Şehri’dir. Starpulse Generation olarak anılan ve altı akademiden birinin mensubu olan genç kızlar ve erkekler bu karşılaşmalarda ellerinde silahlarıyla birbirlerine karşı üstünlük kazanmak üzere rekabet etmektedirler. Seidoukan Akademisi öğrenci konseyi başkanı Claudia tarafından davet edilmesi üzerine Rikka’ya gelen Amagiri Ayato’da bu kişiler arasında yer almaktadır ancak vardıktan hemen sonra Petalblaze Witch olarak tanınan Julis’in öfkesini üstüne çeker ve onunla bir düello yapmak zorunda kalır.

Tanıtım Videosu:

http://www.dailymotion.com/video/x34098x_the-asterisk-war-pv4_tv

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns (2015)

1442357429-kindaichi-kopya.jpg?resize=60

Tür: Shounen, Gizem
Stüdyo: Toei Animation

2015 ilkbahar sezonunda Kidaichi Shounen no Jikenbo Returns ile ekranlara dönüş yapan ve ünlü özel dedektif dedesi Kindaichi Kosuke’den aşağı kalır yanı olmayan lise öğrencisi Kindaichi Hajime, serinin ikinci sezonunda da çözülemeyen vakaları sonuca ulaştıracak ve şuçları cezasız bırakmayacaktır.

Noragami Aragato  

1442357429-kk-kopya.jpg?resize=600%2C411

Tür: Aksiyon, Macera, Shounen, Doğaüstü
Stüdyo: Bones

Ayakashi adı verilen ve insanlara musallat olan varlıkların saldırısına uğramış ruhları terk etmeye gönlü bir türlü el vermeyen tanrı Bishamon, bu sebeple pek çok shinki sahibi olmuştur. Arada sırada başlarına bela açan shinkilerinin çok sayıda olması nedeniyle Bishamon’un hepsiyle her zaman yakından ilgilenememesi ve hasta olduklarında ya da acı çektiklerinde kimi zaman durumun farkına varamaması geçmişte yaşanan karanlık olaylar sebebiyle büyük nefret beslediği Yato ile shinkisi Yukine’nin de etkileneceği korkunç olaylara sebebiyet verecektir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=nI_2PqGZb-c

Owarimonogatari

1442357757-owarimonogatari.jpg?resize=60

Tür: Komedi, Gizem, Doğaüstü
Stüdyo: Shaft

Monogatari serisinin 12. kısmı olan ve 3 kitaptan oluşan Owarimonogatari’nin anime adaptasyonudur.

Tanıtım Videosu:

Rakudai Kishi no Cavalry

1442357428-cavalry-kopya.jpg?resize=600%

Tür: Aksiyon, Ecchi, Romantik, Fantastik, Okul
Stüdyo: Silver Links

Kurogane Ikki, Magic Knights olarak bilinen ve ruhlarından dönüştürdükleri silahlarla savaşan modern büyü kullanıcılarının eğitim gördüğü bir okulun mensubudur ancak hiç büyü gücü olmadığı için Worst One takma adıyla tanınmaktadır ve başarısız bir şövalye olarak adı çıkmıştır.  Bir gün yabancı uyruklu bir prenses olan okulun en başarılı öğrencisi Stella tarafından bir düelloya davet edilir. Düellonun kaybedeni diğerine ömür boyu boyun eğecektir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=bMIarTOSN7o

Komori-san wa Kotowarenai!

1442409807-koto.jpg?resize=600%2C415

Tür: Komedi, Günlük Hayat
Tarih: 04.10.2015
Stüdyo: Artland

14 yaşındaki Shuri Komori, insanların isteklerine asla hayır diyememektedir bu yüzden herkesin ricalarını yerine getirmektedir ve bu sayede inanılmaz bir güç kazanmıştır.

Big Order

1442357428-bigorder-kopya.jpg?resize=600

Tür: Aksiyon, Shounen, Süper Güçler
Format: OVA

İçine kapanık lise öğrencisi Hoshimiya Eiji’nin en büyük sırrı çocukken dünyanın yok olmasını dilemesidir çünkü periler belirli insanlara Orders adı verilen özel güçler bahşetmişlerdir; kullanıcıların güçleriyle ne yapacaklarıysa kendi isteklerine bağlıdır. Eiji, Great Destruction adı verilen hadiseden on yıl sonra elinde tuttuğu gücün ne boyutlarda olduğunu anlamakta güçlük çekmektedir. OVA manganın sekizinci cildiyle birlikte çıkacaktır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=dpqjU1H-vA4

Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova Cadenza

1442357428-aoki-kopya.jpg?resize=600%2C4

Tür: Aksiyon, Seinen, Bilim Kurgu
Stüdyo: SANZIGEN

13 bölümlük animeyi kapsayan ilk Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova filminden sonra gelen ve tamamen farklı bir konuyu ele alacak yeni film.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=ZOcb5NjiiIM

Shingeki! Kyojin Chuugakkou

1442357992-shingeki-chuugakko.jpg?resize

Tür: Komedi, Parodi, Shounen, Okul
Stüdyo: Production I.G

Attack on Titan karakterlerinin yine duvarlar arasına sıkışmış ortaokul hayatlarını ve devlerle maceralarını komediyle harmanlanmış şekilde anlatan anlatan, Saki Nakagawa’nın eseri Shingeki no Kyojin: Chūgakkō (Attack on Titan: Junior High) mangasının anime adaptasyonudur.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=wm3WBqihF-A

World Trigger: Toubousha-hen 

1442357429-kv-kopya.jpg?resize=600%2C420

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Doğaüstü,  Shounen, Okul

2014’te yayın hayatına başlayan anime adaptasyonuna sahip World Trigger mangasında yer almayan bir hikayeyi yeni karakterlerin de katılımıyla anlatacak yeni World Trigger animesidir.

Utawarerumono: Itsuwari no Kamen

1442357429-utawa-kopya.jpg?resize=600%2C

Tür: Aksiyon, Dram, Fantastik
Stüdyo: White Fox

Uyandığında kendini daha önce görmediği geniş, karlı bir ovada ayakta dururken bulan genç adam geçmişine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır.  Daha ne yapacağına karar veremezken böceğe benzer bir yaratığın saldırısına uğrar ve hemen ardından da hayvan kulaklarına ve bir kuyruğa sahip Kuon isminde güzel bir kız tarafından kurtarılır. Kız, ona Haku ismini verecektir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=WTneeCE4Dcg

Onsen Yousei Hakone-chan

1442357428-hakone-chan-kopya.jpg?resize=

Tür: Komedi, Seinen
Stüdyo: Asahi Production

Uzun süredir dinlendiği uykusundan modern Japonya’da uyanan onsen perisi, uyurken genç bir kız formunu aldığını fark eder ve güçlerini geri kazanmaya çalışırken yerel halka da yardım etmeye karar verir.

Ame-iro Cocoa: Rainy Color e Youkoso

1442357428-ame-iro-cocoa-kopya.jpg?resiz

Stüdyo: EMT²

Rainy Color Kafe’de hayat hiçbir zaman sıkıcı olmamaktadır. Şimdiyse Koga kardeşlerden meraklı Noel ve utangaç Nicola’nın İngiltere’den gelişi kafenin yöneticisi kardeşleri Shion’u tetikte kalmak zorunda bırakmaktadır. Tayfaya katılan bir diğer isim de kafe sahibi Amami Koji ile gizemli bir bağlantısı bulunan kameraman/fotoğrafçı Arisawa Jun’dur.

Concrete Revolutio: Choujin Gensou

1442357429-screenshot-2015-09-09-18-12-5

Tür: Aksiyon, Süper Güçler
Stüdyo: Bones

Apotheosis zamanında Tokyo birbirinden farklı kökenlere ve hikayelere sahip sayısız süper kahramanla dolup taşmıştır. Japon hükümeti ise kimi kötü güçlerle çalışan kimi uzaydan ya da sihirli bambaşka dünyalardan gelen, kadim zamanlarda yaşayan bir peri ya da robot olma ihtimali bulunan bu kahramanların kontrolden çıkmasını önlemeye karar verir ve özel bir büro kurar.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=VSQfgI7pf4I

Haikyuu !! 2. Sezon

1442357429-haikyuu-full-1858932-kopya.jp

Tür: Komedi, Spor, Shounen, Okul, Dram
Stüdyo: Production I.G

Hinata, Kageyama ve Karasuno Lisesi voleybol takımı üyelerinin hikayesine 2014 yılı ilkbahar sezonunda yayımlanan ilk sezonundan ardından kaldığı yerden devam edecek yeni Haikyuu!! animesidir.

Comet Lucifer

1442358165-comet-lucifer-kopya.jpg?resiz

Tür: Macera, Fantastik
Stüdyo: 8bit

Gifdium adı verilen parıltılı mavi kristallerle kaplı gezegen Gift’in bu kristallerin çıkarılmasıyla zenginleşmiş şehri Garden Indigo’da yaşayan Amagi Sougo’nun hobisi nadir bulunan kristalleri toplamaktır. Günlerden bir gün sınıf arkadaşları Kaon, Roman ve Otto’un arasındaki bir tartışmaya dahil olan Sougo, sonrasında bir madenin kalıntılarının derinliklerine iner ve orada bir göl keşfeder. Kırmızı gözlü ve mavi saçlı gizemli bir kızla karşılaştığında ise keşfettiği asıl şeyin o göl olmadığını anlayacaktır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=P57C-Io44dA

Gundam: Iron-Blooded Orphans

1442357428-gundam-kopya.jpg?resize=600%2

Tür: Aksiyon, Dram, Mecha
Stüdyo: Sunrise

Calamity War’un ardından 300 yıl geçmiştir. Savaşlardan yorgun düşen Dünya’nın hakim güçleri devrilmiş; yeni düzeni kuracak yeni hükümdarların önü açılmıştır. Bu sırada Mars’ta yeni bir savaşı tetikleyecek kıvılcımlar ateşlenmektedir. Özel güvenlik firması Chryse Guard Security’nin üyesi Augus Mikazuki, Chryse’in Dünya’dan bağımsız olması için propaganda yapan Kudelia Aina Bernstein’ın korunması görevini üstlenir ancak elit Gjallarhorn birimi devrimcileri bastırmak için CGS’ye hücuma geçtiğinde yüksek rütbeli isimler kendi kaçışlarını garantiye almak için Mikazuki ve ekibin diğer genç üyelerini yem olarak kullanır. Ekibin kaptanı Itsuka Orga, yetişkinlerin onları terk etmelerini darbe yapmak için bir motivasyon aracı olarak kullanacaktır. Mikazuki ise Orga’nın Gjallarhorn’u püskürtme emrini CGS’nin Calamity War döneminde kullandığı Gundam Barbatos ile yerine getirecektir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=IddxplDVGw8

Kowabon

1442357428-4c16098bf1cd9d45bef7092529bdc

Tür: Korku
Stüdyo: ILCA

İnternet çağında fenomen halini almış hayalet efsanelerinin rotoskop tekniği ile anlatılacağı seri, insanların akıllı telefonlar ve sosyal medya gibi iletişim teknolojisi araçlarına olan bağımlılıklarını “Ya tüm o sorgulamadan kullandığımız kameraların ardında kötü niyetli bir şey bizleri izliyorsa? Ya bu doğaüstü garez internet üzerinden yayılabiliyorsa?” sorularıyla ele alacaktır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=pd8TMIZhjZs

Teekyuu 6

1442357429-teekyuu-kopya.jpg?resize=600%

Tür: Komedi, Shounen, Spor
Tarih: 05.10.2015
Stüdyo:  Earth Star Entertainment

Tenis temalı spor animesi Teekyuu’nun yeni sezonudur.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=Ucu7sh3SH7k

Hero Company

1442357428-91a9b4f5-kopya.jpg?resize=600

Tarih: 05.10.2015
Stüdyo: Studio Deen

Seri, çevrelerindeki insanları felaketlerden korumayı amaç haline getiren, birlikte Dessert isimli süper kahraman takımına dönüşen dev bir şirketin beş çalışanını konu edinmektedir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=83OkMhUcazM

Hidan no Aria AA

1442357429-hidannoaria-kopya.jpg?resize=

Tür: Aksiyon, Macera
Tarih: 06.10.2015
Stüdyo: flying DOG

Dünyaca tanınan S seviyesi butei (Busou Tantei – Silahlı Dedektif) Kanzaki H. Aria’ya hayran olan ve onun adımlarını takip etmenin hayalini kuran Mamiya Akari, sınav sonuçlarında sadece E seviyesi çıktığını görür ancak onun için her şey bitmemiştir çünkü Aria ona yol göstermeyi kabul etmiştir. Akari’nin birinci sınıf bir butei olup olamayacağını zaman gösterecektir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=eal1b3JztN4

Osomatsu-san

1442357429-osomatsu-kopya.jpg?resize=600

Tür: Komedi
Stüdyo: Studio Pierrot

Osomatsu-kun isimli gag manganın 27 yıl sonra çıkan ilk animesi karakterlerin yetişkin oldukları dönemi ele alacak.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=_4P4P1Q-3k4

High School Star Musical

1442357429-t-main-img-kopya.jpg?resize=6

Tür: Müzik, Okul, Günlük Hayat
Stüdyo: C-Station

Eğlence sektörü odaklı bir okul olan ve müzik bölümüne en büyük önemi veren Ayana Akademisi’nde, bu bölümün en yüksek notlarına sahip ilk üç öğrencinin oluşturduğu Hanasakura-kai isimli grup, öğrenciler arasındaki mevcut hiyerarşide en tepede yer almaktadır. Müzik bölümüne girmek için en kısa yol ise grup üyelerinin bizzat eğitim verdiği Star Frame sınıfında yer alabilmektir ancak Tōru, Kaito, Shō, Shū, ve Yūta için çeşitli nedenlerden ötürü sınıfa girmeye aday olmak bile çok zordur. Günlerden bir gün şans yüzlerine güler ve beş genç Hanasakura-kai üyelerinden Ootori’nin dikkatini çeker.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=8Hn-EFUEUyk

Yuru Yuri SanHai!

1442357429-yuruyuri.jpg?resize=600%2C406

Tür: Günlük Hayat, Komedi, Okul, Shoujo Ai
Stüdyo: TYO Animations

Çay seramonisi kulübünün eski odasını alıp orada kendi kulüplerini kuran dört kız arkadaşın hikayesini anlatan Yuru Yuri serisinin üçüncü sezonudur.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=HbGtdC6yobY

JK Meshi!

1442439102-jk.jpg?resize=600%2C427

Tür: Komedi

JK (Joshi Kousei – Liseli Kız) Meshi! adından da anlaşılacağı üzere genç kızların yemek pişirme maceralarını konu edinecektir.

Hantsu x Trash

1442406066-b7reoveceaaohk0-kopya.jpg?res

Tür: Komedi, Ecchi, Romantik, Seinen, Okul, Romantik, Spor

Hayatta hiçbir amacı olmayan tembel lise birinci sınıf öğrencisi Hamaji Youhei, ne derslerinde başarılıdır ne de spor ve benzeri bir başka aktivitede uzun süre tutunabilmiştir. Üstüne üstlük durmaksızın kızlar tarafından reddedilen iflah olmaz bir sapıktır. Bir gün son sınıf öğrencilerinden biri ona, kızlarla yakınlaşabileceği onlara istediği gibi dokunabileceği bir kulüp olduğundan bahseder. Youhei bunu duyduğunda sutopu takımına katılacaktır.

Dance with Devils

1442406066-dancewithvamp-kopya.jpg?resiz

Tür: Romantik, Shoujo, Okul, Doğaüstü
Tarih: 07.10.2015
Stüdyo: Brains Base

Annesi Maria’yla Shikou şehrinde yaşarken renkli okul hayatının tadını çıkaran 16 yaşındaki Shikou Akademisi ikinci sınıf öğrencisi Tachibana Ritsuka’nın sakin günlerle geçen yaşamı bir gün ansızın etrafını saran ve onu isteyen yakışıklı şeytanların varlığını keşfetmesiyle ters düz olacaktır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=RRHa0PYS2xE

Hokuto no Ken: Ichigo Aji

1442406066-hokuto-no-ken-ichigo-aji-kopy

Hokuto no Ken serisinin spin-off gag mangası Hokuto no Ken: Ichigo Aji’nin anime uyarlamasıdır. Daha çok Souther üzerine yoğunlaşan serinin mangasında karakterin kendini hikayede içinde bulunmadığı anlara ve yerlere sokmaya çalışması gibi komik durumlar yaşanır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=HMm99gdh0B0

Fushigi na Somera-chan

1442406066-somera-chan-kopya.jpg?resize=

Tür: Komedi, Büyü, Günlük Hayat
Stüdyo: Seven
Format: TV Seris

Nonomoto Somera, arkadaşı Tendou Shizuku ve kardeşi Kukuru ile seyahat ederek günlerini geçirmektedir. Ayrıca ona annesinden kalmış Nonomoto Mahou-ken ismine sahip son derece güçlü bir çeşit büyülü kenpouya sahiptir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=r9z6_woMnw4

Ore ga Ojousama Gakkou ni “Shomin Sample” Toshite GetsSareta Ken

1442406066-syomin.jpg?resize=600%2C437

Tür: Komedi, Ecchi, Romantik, Okul, Harem
Stüdyo: Silver Link

Dağlar arasına inşa edilmiş saklı bir okulda eğitim gören elit ailelerin kızları, bu okulda yüksek sınıf bir leydinin bilmesi gereken her şeyi öğrenirken; okul sayesinde kendilerini dış dünyadan kopararak bu dünyanın kötülüklerinden sakınıp masumiyetlerini korumaktadırlar ancak son zamanlarda, bu eğitim sisteminden dolayı birtakım sorunlar meydana gelmektedir ve okulun mezunları hayata atıldıklarında modern dünyaya ayak uyduramamaktadırlar. Bu problemin çözülebilmesi için sıradan bir hayat yaşayan normal bir erkek öğrencinin kaçırılması kararı alınır. Bu erkek öğrenci, okulda diğer kızların yanında eğitim görürken onlara dışarıdaki dünya hakkında bilgi verecektir. Kagurazaka Kimito, bu onura layık görülen kişi olur çünkü okul onun bu görevi yapabilecek kadar ortalama bir birey olduğu kanısına varmıştır. Seçilmesinin bir diğer sebebi ise okul liderlerinin Kimito’nun kaslı vücutlardan hoşlanan bir homoseksüel olduğunu düşünmeleridir. Kimito, eğer bu durum gerçek olmadığı takdirde kısırlaştırılacağını öğrendiğinde ortadaki yanlış anlaşılmayı düzeltmemek konusunda oldukça hevesli davranmak zorunda kalır. Şimdi yapması gereken tek şey, kimsenin dikkatini çekmeden gerçek dünyadan bihaber kızlarla dolu bu okulda günlerini geçirmektir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=WbM_HjrmQnM

Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) İkinci Sezon – Sunny Day

1442406066-maxresdefault.jpg?resize=600%

Tür: Aksiyon, Büyü, Doğaüstü, Fantastik, Shounen
Stüdyo: ufotable
Format: Özel Bölüm

Fate/stay night oyunlarının Tohsaka Rin’e odaklanan Unlimited Blade Works’e ait anime adaptasyonuna alternatif bir mutlu son getirecek on dakikalık bir özel bölümdür.

Tantei Team KZ Jiken Note

1442406066-tantei.jpg?resize=600%2C426

Tür: Gizem
Stüdyo: SIGNAL MD

Arkadaşları, ailesi, notları ve daha pek çok şey konusunda takıntılara sahip olan ve bu yüzden sık sık endişelenen altıncı sınıf öğrencisi Tachibana Aya, dershanede tanıştığı, hepsi birbirinden farklı kişiliklere sahip akranı dört çocuğun Tantei Team KZ isimli grubuna katılır. Kendilerine has güçlü yönlere sahip bu takım arkadaşlarının yanında kendine “dil uzmanı” olarak yer bulan Aya, arkadaşlarıyla modern zaman vakalarını çözmeye uğraşacaktır.

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru

1442406066-sakurako.jpg?resize=600%2C416

Tarih: 08.10.2015
Stüdyo: TROYCA

Yirmili yaşlarda, fevkalade bir güzelliğe sahip olmanın yanı sıra insan kemiklerine aşık ve bunları incelemede usta olan zengin bir ailenin kızı Sakurako, genç lise öğrencisi Shoutarou ile tanışır.  Hokkaido – Asahikawa’da yaşayan ikili tanışmalarının ardından kemiklere dair tuhaf ve gizemli vakaları çözmek için beraber işe koyulurlar.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=svVuXiVnNh8

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai

1442406228-35.jpg?resize=600%2C422

Tür: Aksiyon, Askeri, Ecchi, Fantastik, Romantik, Harem, Doğaüstü
Tarih: 08.10.2015

Büyü gücüne sahip insanların sayısının fazlaca azaldığı bir dünyada, bir zamanlar nasıl güç ve askeri kabiliyet unsurlarının dengelenmesi için kılıçlardan büyücülüğe geçiş yapıldıysa bu sefer de büyü kullanımından silahlara doğru bir geri dönüşe gidilmiştir. Kusanagi Takeru, büyü kaynaklı her türlü tehdidi bulup ortadan kaldırmak üzere cadı avcısı olarak eğitilen bir okulda okumaktadır ancak silah kullanamayıp sadece kılıçla dövüşebildiği için okulun oldukça küçümsenen 35. Test Takımı isimli bölüğüne gönderilir. Bu takım normalde insanlarla ortaklaşa çalışmakta ya da onlarla iletişim kurmada zorlanan, kişiliklerinde problemler bulunan insanlardan oluşmaktadır ama bir gün bir cadı avcısından beklenen her şeye sahip silah ustası Outori Ouka, bölüğe katılır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=g1LSQ4JZe2U

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider

1442406066-strt-b1431619720436.jpg?resiz

Tarih: 09.10.2015
Stüdyo: A-1 Pictures

Saikawa Araştırma Laboratuvarı üyesi Sōhei Saikawa’nın düzenlenen bir tatilde orada çalışmamasına rağmen aralarına katılan akıl hocasının kızı Moe Nishinosono ile bir ceset bulur. İkili, sonraları bir seri katil vakasına dönüşen bu olayı çözmeye çalışacaktır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=bqBv7Sgl-f8

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

1442406066-owari.jpg?resize=600%2C414

Tür: Dram, Shounen, Vampir, Doğaüstü
Tarih: 10.10.2015
Stüdyo: Wit Studio

Shinjuku’da gerçekleşen çarpışmadan sonra sonunda Mikaela ile buluşan ancak onun bir vampire dönüştüğünü gören Yuuichirou, ailesini kurtarmak ve şimdi yanında yer alan arkadaşlarını korumak için bilgi ve güç kazanması gerektiğinin farkına varır bu yüzden bir yandan bir vampiri tekrar insan yapmanın yollarını ararken vampirlerin kökünü kazıyacağı silahını düzgün kullanmak için sıkı çalışacaktır. Bu sırada Kureto Guren’i arayarak ona şok edici bir gerçekten bahseder. Bir ay içinde vampirlerin ana tayfası tekrar Tokyo’ya saldıracağı için Kureto, Guren’e Nagoya’ya gitmesi emrini verir.

Shinmai Maou no Testament Burst

1442406066-shinmaimaou-kopya.jpg?resize=

Tür: Aksiyon, Ecchi, Romantik, Fantastik, Harem
Stüdyo: Production IMS

2015 kış sezonunda yayımlanan Shinmai Maou no Testament serisinin devam sezonudur.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=4f5cBYUZmT0

Garo: Guren no Tsuki

1442406302-4220472-orig.jpg?resize=600%2

Tür: Aksiyon, Fantastik, Büyü, Doğaüstü
Tarih: 10.10. 2015
Stüdyo: MAPPA

2014 yılında ekim ayında başlayan ve iki sezon devam eden Garo: Honoo no Kokuin’in aksine farklı karakterlerle Heian Periyodu’nda geçecek olan ikinci Garo animesidir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=U-p7Zu8JbD0

Valkyrie Drive: Mermaid

1442406066-valkrie-kopya.jpg?resize=600%

Tür: Aksiyon, Ecchi, Fantastik
Stüdyo: Arms

Bir denizkızı olan Mamori, beş yapay adadan birine taşınmıştır. Bir sün saldırıya uğradığında yeni transfer olan Mirei onu kurtarır ama düşman pes etmemiştir. İkili köşeye sıkıştığında ve tüm umutları tükendiğinde Mirei, Mamori’yi öper. Mirei’nin öptüğü Mamori bir anda bir kılıca dönüşür ve kılıcı eline alan Mirei düşmana hücum eder.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=2hiTYg33QiE

Monster Strike

1442406343-1441873727-monster-strike.jpg

Tür: Aksiyon, Fantastik, Oyun
Stüdyo: Studio Hibari
Format: ONA

Monster Strike isimli mobil RPG için hazırlanmış animedir.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=Yz-57Anl-Os

Gochuumon wa Usagi Desu ka??

1442406066-gochuumon-kopya.jpg?resize=60

Stüdyo: White Fox

2014 yılında ilkbahar sezonunda yayımlanan ve Kokoa ile Rabbit House Kafe’deki arkadaşlarının yaşadıklarını anlatan Gochuumon wa Usagi Desu Ka? animesinin ikinci sezonudur.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=awfptUKbWEo

Anitore! EX

1442409298-ex.jpg?resize=600%2C407

Tür: Komedi, Spor
Tarih: 13.10.2015
Stüdyo: Rising Force

İdol olmak isteyen beş kız, bu yolda forma girmek üzere çeşitli egzersizler yaparlar.

Urawa no Usagi-chan

1442409298-urawa-no-usagi-chan.jpg?resiz

Tarih: 16.10.2015

2015 ilkbahar sezonunda yayımlanmış Saitama’daki Urawa’nın tanıtılması üzerine hazırlanan serinin animesinde yer almayan; sadece blu-ray ve DVD setine dahil olan özel bölümüdür.

Himouto! Umaru-chan OVA

1442409298-himouto-umaru-chan.jpg?resize

Tür: Komedi, Okul, Günlük Hayat
Tarih: 19.10.2015
Stüdyo: Doga Kobo

2015 yaz sezonu animelerinden Himouto! Umaru-chan’ın manganın derleme yedinci cildiyle çıkacak yayımlanmamış bölümüdür.

Hibike! Euphonium: Suisougaku-bu no Nichijou

1442409386-hibikeeuphonium-052015.jpg?re 

Tür: Komedi, Müzik, Okul
Tarih: 21.10.2015
Stüdyo: Kyoto Animation

2015 yılı ilkbahar animesi Hibike! Euphonium’un ilki eylül ayında yayımlanan özel bölümlerinden ikincisidir.

Mobile Suit Gundam: The Origin 2

1442409298-gundamov.jpg?resize=600%2C420

Tür: Aksiyon, Mecha, Askeri, Bilim Kurgu, Shounen
Tarih: 26.10.2015
Stüdyo: Sunrise

Casval Rem Deikun ve Artesia Som Deiku’nun (Char ve Sayla) Ichinen Sensou (Bir Yıl Savaşı) öncesindeki hikayesini anlatan dört bölümlük OVA’ya ait ikinci bölümdür.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=r4ztVkhfSGU

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu OVA

1442409431-cleavage-megane-nagato-yuki-c

Tür: Komedi, Romantik, Günlük Hayat, Okul, Seinen
Tarih: 26.10.2015
Stüdyo: Satelight

2015 yılı nisan ayında başlayan ve 16 bölüm süren Nagato Yuki-chan no Shoushitsu animesinin OVA bölümüdür.

Nisekoi OVA

1442409298-nisekoi.jpg?resize=600%2C407

Tür: Komedi, Romantik, Shounen, Okul, Harem
Tarih: 26.10.2015
Stüdyo: Shaft

Nisekoi’nin ilki 03.10.2014’te çıkan OVA formatındaki animesinin dördüncü ve sonuncu bölümü.

Hetalia: The World Twinkle Ekstra Bölümler

1442409297-hetalia.jpg?resize=640%2C360

Tür: Komedi, Tarihi, Parodi
Tarih: 28.10.2015
Stüdyo: Studio Deen

Hetalia serisinin altıncı sezonu olan Hetalia: The World Twinkle’a ait özel bölümlerin ilki.

High School DxD BorN: Ishibumi Ichiei Kanzen Kanshuu! Mousou Bakuyou Kaijo Original Video 

1442409298-high-school-dxd-born-header-0

Tür: Aksiyon, Komedi, Ecchi, Romantik, Okul, Harem
Tarih: 28.10.2015
Stüdyo: TNK

High School DxD BorN özel bölümlerinin ikincisidir.

PokemonXY&Z

1442500791-poke.jpg?resize=600%2C406

Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Komedi, Çocuk
Tarih: 29.10.2015
Stüdyo: Oriental Light and Magic

Daha önce görülmemiş Pokemon Zygarde’ın sırrı bilinmemektedir. Sadece Satoshi’nin (Ash’in) Gekkōga’sında görülen gizemli olay da… Bütün sırlar açığa çıktığında Kalos bölgesinin karanlık sırrı da açığa çıkacaktır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=EslzWsBSGHI

Fate/kaleid liner PrismaIllya 2wei Herz! Kanzen Shinsaku Short Anime

1442409785-4988111904621-3.jpg?resize=60

Tür: Komedi, Ecchi, Büyü
Tarih: 30.10.2015

Aynı isimli animenin beş dakikalık kısa özel bölümlerinin ikincisidir.

Go! Princess Precure Movie: Go! Go!! Gouka 3-bon Date!!!  

1442409785-go-princess-precure-full-1818

Tür: Fantastik, Shoujo, Büyü
Tarih: 31.10.2015

Filmin ilk kısmı Pumpkin Oukoku no Takaramon’da, Go! Princess Precure’dan dört Precure kızı hapsedilmiş bir prensesi kurtarmaya çalışacaktır. İkinci kısım Precure to Refi no Wonder Night!, Precure ekibinin prenses Refi ile gündüz vaktini kaybetmiş bir krallıkta kaybolan bu vakti geri almaya çalışmasını konu edinirken Cure Flora to Itazura Kagami, Cure Flora ile aynadaki muzip bir hayaleti izleyicilere taşıyan filmin üçüncü ve diyalogsuz kısmıdır.

Tanıtım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=d9rA-GCcbM8

TAMAMEN ALINTIDIR: Anime Fantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One punch manın geliyor olmasının verdiği keyif !

Oldukça güzel bir seri,mangasını okumayanlara da kesinlikle öneririm.Komedi ve karakter bakımından oldukça zengin.

Özellikle şu sonic the speed of soundun görüneceği bölümlerden itibaren canlanıyor.(kendisi zaten seride en sevdiğim karakter)

Onunda dışında haikyuu ve owarinin 2.sezonlarını görmekte beni çok mutlu etti,

Young black jack ilgimi çekti,onada bir bakacağım.

Bu kadar dolu bir ay olması sevindirici *.*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diabolik lovers bekliodum gelio sonunda ... Şu K bilmem ne animesini yeni sezon gelmeden bitiriyim .s

Benlik 3-5 anime var yenilerden

DxD ve Snk şeylerini de bekliom .-.

Ecchi baya var sanırım . Çok kalabalık bi liste omoş 

Animeler is comining 

maxresdefault.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oldukça ilgi çekici gözükenler var. Kagewani ve Shisha no Teikoku animelerinin konusu güzele benziyor. ^_^  Kindaichi diye bir dedektiflik animesi de varmış ona da bakmalı.  :rolleyes: Teekyuu diye tenis animesi de varmış  :o Hem de 6. sezonu mu çıkıyomuş  :D

Gizem animeleri çok var listede hoş duruyorlar.  :LTkJN9u:

İkinci sezonlarda; K'yi bi ben sevemedim herhalde ama neyse  :wacko: Noragamiyi de daha ertelemiyim artık.  :D

One-punch Man ve Haikyuu!! özellikle beklediklerim  :wub:

Çok izleyebilecekmişim gibi de heveslendim bak şimdi.  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.