Jump to content

Önerilen İletiler

Madara+Full.jpg

Manga Adı: Madara

Tür: Macera, Fantastik, DoğaÜstü

Çizer/Yazar: Otsuka Eiji, Tajima Sho-u

Çıkış yılı: 1987

Konu:  Madara yapay organların kullanıldığı bir kasabada yaşayan evlet edinilmiş bir demirci çırağının hikayesini anlatır. Fakat iblis Moki’yle karşılaşınca Madara’nın gerçek kaderi ortaya çıkar, artık gizemli bir arayış içindedir. Onun gerçek babası , zalim Miroku, uzun zaman önce Madara’nın onu öldüreceğinden ve düzeni geri getireceğinden korkuyordu. Madara muazzam güçlerle dünyaya geldikten sonra bedenini parçalara ayırıp 8 şeytan general arasında paylaştırdı. Şimdi Madara, özgürlük savaşçıları ve sihirli bir kılıç yardımıyla, vücut parçalarını toplayıp kardeşlerini saf dışı bırakarak tahtı ele geçirmeli. Savaşları dünyaya karşı olduğu gibi öngörülen kehanetteki gibi: Nasıl babasının krallığını kontrol edecek ve insanların özgürlüğünü geri kazanacak?

----------------------------------------------------------------------------------------

Seri 5 Cilt ve toplam 19 bölümden oluşmaktadır.
Gözleriniz yeni manga serilerinin çizimlerine alıştığından bu seride biraz kötü olduğunu düşünebilirsiniz. 
Bakalım, ilginç bir konusu var.

Türkçe  Çevirisini okumak için buradan ulaşabilirsiniz.

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Bölüm 4

Bölüm 5

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir shounene benziyor :)

Türkçe çevirisi var mı  :confused-onion-head-emoticon:

Çocuğun organlarını parçalayıp madara etmişler  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Tamam sustum gidiyorum  :ragecomic08:

Çevirisine yeni başlanmış :ph34r:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya bende naruto'dan madara karakteri tanıtımı sanıp bodoslama atladım   :pff1-onion-head-emoticon: 

Şimdi derslerle meşgulüm doğru düzgün manga animede izleyemiyorum  :studying-onion-head-emoticon: 

BU yolladığınız iletilerde ne böyle  :shock2-onion-head-emoticon: 

Çok fazla güldüm Ölücem  :lol2-onion-head-emoticon: 

Neyse Şu okuldan taktirimi alıyım sorna animeye devam  :super-onion-head-emoticon:  :pretty-onion-head-emoticon:  :relax1-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.