Jump to content

"Kawaii" Dedirten 20 Kısa Saçlı Anime Karakteri

asci

Önerilen İletiler

En Tatlı Kısa Saçlı Karakerler-Anket

Genelde uzun saç daha çok tercih edilir(İki taraf için de),kısa saç da genelde her animede vardır.

Charapedia'nın bu haftaki anketi de tam bu konuda.Kullanıcılarına en tatlı görünen kısa saçlı karakterleri sordu.Katılımcıların %60'ı erkek olan anketin sonuçları şu şekilde:

20) Ritsu Kawai (The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel Behavior)

19) Shirayuki (Snow White with the Red Hair)

18) Serena (Pokemon)

17) Akane Tsunemori (Psycho-Pass)

16) Sinon (Sword Art Online)

15) Anri Sonohara (Durarara!!)

14) Yui Hirasawa (K-On!)

13) Nami (One Piece)

12) Ami Mizuno/ Sailor Mercury (Sailor Moon)

11) Touka Kirishima (Tokyo Ghoul)

10) Hanayo Koizumi (Love Live!)

6guuI4D.jpg

9) Riko Aida (Kuroko’s Basketball)

186.jpg

8) Ritsu Tainaka (K-On!)

Ritsu-Tainaka-tainaka-ritsu-16600961-128

7) Sakura Kinomoto (Cardcaptor Sakura)

Cardcaptor-Sakura-Sakura-001.jpg

6) Tsubasa Hanekawa (Monogatari)

mistake.jpg

5) Mikasa Ackerman (Attack on Titan)

Mikasa-Ackerman-mikasa-ackerman-34795302

4) Yuki Nagato (The Haruhi Suzumiya series)

Nagato.Yuki_.full_.906566.jpg

3) Rei Ayanami (Neon Genesis Evangelion)

Rei_asks_Ritsuko_Rebuild.png

2) Mikoto Misaka (A Certain series)

Mikoto_misaka.jpg

1) Rin Hoshizora (Love Live!)

Ep06_00158.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

oo 1. ve 10. tokyo kız meslek lisesi animesinden :D  bir an sao dan karakter göremicem diye çok korktum , çok şükür varmış :D aslında listeye 2-3 isim daha eklenebilirdi :D kagura olabilirdi yuri yuri

Şimdik "Kawaii" bilindiği üzere şirin tatlı gibi anlamı olan bir kelimedir.  Lakin şu listede "Kawaii" diye nitelendirebileceğim toplasan 5 karakter çıkmaz.  Kısa saçın genelde anime karakterlerine şi

Liste fena değil :) Kısa saçlı kawai kız diyince aklıma Mogami Kyouko geliyor. Gerçi kızın kendisi kawai :D Çok tatlı ya :D Kısa saç olarak Mikasa falan koymuşlar bence o kadar kısa değil saçları ya

Posted Images

• Forum Admin

Liste fena değil :)

Kısa saçlı kawai kız diyince aklıma Mogami Kyouko geliyor. Gerçi kızın kendisi kawai :D Çok tatlı ya :D

Kısa saç olarak Mikasa falan koymuşlar bence o kadar kısa değil saçları ya da benim saçlarım hiç uzayamadığı için bana öyle geliyor :D O zaman bu listede Kagura olmalıydı :D daha kawaisini bulabilir misiniz? Tsukuyonun da saçları küt ve saç toplama şekli çok güzel.

Bleachte Ichigonun çocukluk arkadaşı vardır. Tatsumi gibi bir ismi vardı Auzawa Tatsumi???? Ya da tamamen şizofrene bağlamış olabilirim :D Karete yapan kız işte onun saçları da çok değişikti :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Liste fena değil :)

Kısa saçlı kawai kız diyince aklıma Mogami Kyouko geliyor. Gerçi kızın kendisi kawai :D Çok tatlı ya :D

Kısa saç olarak Mikasa falan koymuşlar bence o kadar kısa değil saçları ya da benim saçlarım hiç uzayamadığı için bana öyle geliyor :D O zaman bu listede Kagura olmalıydı :D daha kawaisini bulabilir misiniz? Tsukuyonun da saçları küt ve saç toplama şekli çok güzel.

Bleachte Ichigonun çocukluk arkadaşı vardır. Tatsumi gibi bir ismi vardı Auzawa Tatsumi???? Ya da tamamen şizofrene bağlamış olabilirim :D Karete yapan kız işte onun saçları da çok değişikti :)

Arisawa Tatsuki olacak.Ben de inoue sürekli Tatsuki-chan dediği için hatırlıyorum  :D

Onun dışında liste fena değil de hadi Mikasa kısa saç dediniz de hacı neresi kawai onun.Kızın kendine göre bir karizması bir cooluğu var ne yaptınız yani.

Bir de yine denildği gibi Kagura olmalıydı hemde üst sıralarda.

Şimdilik aklıma gelen pek yok liste dena değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir an Haruno Sakura yazıyor sandım. Sevmiyorum fazla Sakura'yı kusura bakmayın. Bir ara saçlarımı kestirip Mikasa saçlı olmuşluğum var. 3 numarayı görünce bayağı sevindim ...  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.