Jump to content

[Light Novel] Hai to Gensou no Grimgal Türkçe Çeviri - Durdu

Krep

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle hali hazırda birkaç manganın çevirisini ve editini üstlenmiş durumdayım. Onlara aynı zamanda bloguma şuradan ulaşabilirsiniz. Light noveller için ayrı bir blog açtım ona da buradan. U

oha süper duruyor! ben bunu kesin okurum! kolay gelsin şimdiden, konunun başlığını standart olacak şekilde düzenliyorum ^^ Öyle daha hoş gözükür. 

Çeviri görünce, hele ki Light Novel çevirisi söz konusu olunca, çok mutlu oluyorum. Seni tebrik ve teşekkür ederim katkıların ve emeklerinden.   Son zamanlarda iş güçten dolayı forumlarda neredeyse hi

Bölüm 3 - Yorozu

Hmmph

Edit: Yeni bölüm geldiğini sadece buradan yazıyorum. Asıl ln blogunda sayfa olarak eklediğim için yeni bölüm geldiği gözükmüyor. Yukardaki menüden bakıp açmalısınız. Asıl bloğumda ise güncel versemde 20 yılda bir geldiği için pek güvenilir değil. O yüzden en hızlı buradan haberiniz olur. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi de animesi çıktı 23 bölüm herhalde burdan anladığım kadarıyla iyiymiş :) 12 olduğunu düşününce bunlar nasıl güçlencek bölümler çok boş demiştim :D Ama 50 bölüm olsa gene izlerim , bölümler boş ama izletiyor işte :D

Animesi 12 bölüm olacak. Ve bu hızla gider ve boş bölüm harcamazlarsa ya da bazı dövüşleri veya sahneleri uzatmadılarsa 2 veya 3 cilt bile bitirirler. Ama uzattılarsa bir cilte de yayabilirler. Bilmiyorum. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animesi 12 bölüm olacak. Ve bu hızla gider ve boş bölüm harcamazlarsa ya da bazı dövüşleri veya sahneleri uzatmadılarsa 2 veya 3 cilt bile bitirirler. Ama uzattılarsa bir cilte de yayabilirler. Bilmiyorum. -_-

ABiii 12 bölüm olursa kötü olur zaten bölümler çok boş geçiyor şuan 2 bölüdmrü yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.