Jump to content

[Light Novel] Hai to Gensou no Grimgal Türkçe Çeviri - Durdu

Krep

Önerilen İletiler

Hai to Gensou no Grigmar

Bölüm 7: Yavaş Başlangıç

merhaba novel demişken pc oyunlarını çeviren varmı visual novelları ?? steamdan if my heart had wings almıştım gerçekten çok güzel seri türkçe tekrar oynamak isterim yada çevirme programı bilen varsa (hex editor bende hata veriyor) bana söyleyebilirmi şimdiden teşekkür

Visual Novelleri çevirenler oluyor ama öyle çok fazla yok. Steam üzerindekiler için özel izin almak gerekiyor diye biliyorum ama emin değilim daha önce hiç denemedim. Oyun dosyaları üzerinden de yazılar değiştiriliyor olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle hali hazırda birkaç manganın çevirisini ve editini üstlenmiş durumdayım. Onlara aynı zamanda bloguma şuradan ulaşabilirsiniz. Light noveller için ayrı bir blog açtım ona da buradan. U

oha süper duruyor! ben bunu kesin okurum! kolay gelsin şimdiden, konunun başlığını standart olacak şekilde düzenliyorum ^^ Öyle daha hoş gözükür. 

Çeviri görünce, hele ki Light Novel çevirisi söz konusu olunca, çok mutlu oluyorum. Seni tebrik ve teşekkür ederim katkıların ve emeklerinden.   Son zamanlarda iş güçten dolayı forumlarda neredeyse hi

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Bu arada burayı nasıl unuttum ben. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Çok uzun süredir bölüm vermiyordum zaten, bilgi geçeyim gelen arkadaşlar bana bir şey demesin sonra.

Seri ekimde lisanslandı arkadaşlar. Ben boş kalana, serinin lisanslısı biraz ilerleyene ve elime para geçene kadar çevirisi devam etmeyecek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.