Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

GC iyidir devam etmeni öneririm,

Onun dışında seri önerecek olursam Zero No Tsukaima, 4sezonluk efsane romantik komedi+macera serisidir,

Zetsuen no tempest

Date a live

Sword art online

Mirai Nikki serilerini öneririm

Çoook teşekkür ederim. Mirai Nikki'nin konusu Code Geass  Anya karakterinden tanıdık geldi. ^_^

Accel world ün yeni sezonu gelcek o zaman izlemeye devam et bence cok ii ya

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O halde izlemeye devam ediyorum. Teşekkürler. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Merhaba değerli forum üyeleri.

Ghost in the shell , ergo proxy , gungrave , black lagoon , darker than black , zankyou no terror ve steins gate benzeri ,  kıyıda köşede kalmış , yetişkin bir insanı sıkmayacak animeler arıyorum. Usagi drop , yamada kun & seven witches  ,barakamon  , welcome to nhk veya sukitte ii na yo gibi hayattan kesit & romantik animelerde önerebilirsiniz. Farklı ve hoşuma gidecek animeler ile beni şaşırtmanızı bekliyorum  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ghost in the shell , ergo proxy , gungrave , black lagoon , darker than black , zankyou no terror ve steins gate benzeri ,  kıyıda köşede kalmış , yetişkin bir insanı sıkmayacak animeler arıyorum. Usagi drop , yamada kun & seven witches  ,barakamon  , welcome to nhk veya sukitte ii na yo gibi hayattan kesit & romantik animelerde önerebilirsiniz. Farklı ve hoşuma gidecek animeler ile beni şaşırtmanızı bekliyorum  :lol:

Usagi drop gibi çocuk bakımı konusu olan Papa to Iukoto wo kikinesai ve Aishiteruze Baby var ikisini de seversin eğlenceli animeler.Code Geass izlemediysen kesinlikle başla.Hayattan kesitler türüne Bokura Wa Minna Kawaisou,Golden Time,NANA (Biraz ağır ama gerçekten çok güzel) öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Usagi drop gibi çocuk bakımı konusu olan Papa to Iukoto wo kikinesai ve Aishiteruze Baby var ikisini de seversin eğlenceli animeler.Code Geass izlemediysen kesinlikle başla.Hayattan kesitler türüne Bokura Wa Minna Kawaisou,Golden Time,NANA (Biraz ağır ama gerçekten çok güzel) öneririm.

Aishiteruze baby 'e bakacağım , nanayı daha önce gördüm fakat itici gelmişti hakkında iyi yorum çok ilk ona başlayayım bari :) gerisini izledim bu arada  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ore Monogatari!!

Bartender

Aoi Bungaku

Death Parade

Working 

Ano Hana

Casshern Sins

Donten ni Warau

Gin No Saji

Gokusen

Jormungand

Kiseijuu

Kuragehime

Natsume Yuujinchou

No.6

Nurarihyon no Mago

Psycho-Pass

Ristorante Paradiso

Sakamichi no Apollon

Samurai Champloo

Shigatsu wa Kimi no Uso

Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birkaç öneri yazdım yanlarına da sürükleyicilik derecelerine göre yıldız koyuyorum:

Cowboy Bebop*

Psycho-Pass**

Noir*

Monster** 

Hunter x Hunter 2011***

Sakamichi no Apollon**

Spice and Wolf*

Honey and Clover** 

Eve no Jikan*

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru**

Satoshi Kon filmleri (Memories, Perfect Blue, Millennium Actress, Paprika)*

Bir tane de manga önereyim: Yotsubato***

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Slam Dunk, Hajime no ippo, One puch man, Haikyuu!!, Rainbow, Barakamon, Jojo's bizarre adventure (2012), Psycho Pass, Barefoot Gen, Code Geass, Gin no saji, Akira, Berserk, Sakamichi no apollon, Paprika, Bakuman, Tokyo Godfathers, Great teacher onizuka, Cowboy Bebop, Samurai 7, Tengen Toppa gurren lagann

Bu animlerden birisi bile sıkarsa gel bana istediğini söyle. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.