Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Arkadaşlar merhaba, ben death note ile başladım tamam çok güzeldi, full metal alchemist bitirdim çok güzeldi, fairy tail yarıda bıraktım zevkliydi, yeni bir animeye başlayacağım fakat bulamadım. Ne açtıysam ilk bölümden soğuyorum. Çünkü ben robotlu, aksiyonlu fazla karmaşık patlamalı çook uçuk yaratıklı olayları sevmiyorum. Avatarı bitirdim o kadar huzurluydu ki anlatamam bittiğine çok üzüldüm. O tarzda insana huzur verecek izlerken ana karakterimizle yeni yerler keşfedip arka planların mutluluk yansıtan çizimler olan bir anime önerir misiniz lütfen. Narutoya başliyim dedim ilk bölümde ki o kocaman tilki gibi yaratık soğuttu beni, ergo proxy dedim acayip teknolojik gereksiz bir mekanikleşme ve gri tonları hakim. Birkaç tane daha denedim yok olmadı beğenemedim. Ne olur ne demek istediğimi anlayan birisi varsa yardım etsin. Hani o küçükken pokemonda ash ile birlikte farklı dünyalara girerdik ya arka fonda mavi ve yeşillik hakimdi. Mümkünse eski zamanlarda geçsin silahlar gürültüler istemiyorum. Mesela Hunter x Hunter ve Konosuba'yı izledim çok keyif aldım. Nedir tavsiyeleriniz ?

@LieWish Konosuba 2 sezonu da izledim bitirdim, çok güzeldi aynı tarzda var mı tavsiyeniz ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rickhy, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, ben death note ile başladım tamam çok güzeldi, full metal alchemist bitirdim çok güzeldi, fairy tail yarıda bıraktım zevkliydi, yeni bir animeye başlayacağım fakat bulamadım. Ne açtıysam ilk bölümden soğuyorum. Çünkü ben robotlu, aksiyonlu fazla karmaşık patlamalı çook uçuk yaratıklı olayları sevmiyorum. Avatarı bitirdim o kadar huzurluydu ki anlatamam bittiğine çok üzüldüm. O tarzda insana huzur verecek izlerken ana karakterimizle yeni yerler keşfedip arka planların mutluluk yansıtan çizimler olan bir anime önerir misiniz lütfen. Narutoya başliyim dedim ilk bölümde ki o kocaman tilki gibi yaratık soğuttu beni, ergo proxy dedim acayip teknolojik gereksiz bir mekanikleşme ve gri tonları hakim. Birkaç tane daha denedim yok olmadı beğenemedim. Ne olur ne demek istediğimi anlayan birisi varsa yardım etsin. Hani o küçükken pokemonda ash ile birlikte farklı dünyalara girerdik ya arka fonda mavi ve yeşillik hakimdi. Mümkünse eski zamanlarda geçsin silahlar gürültüler istemiyorum. Mesela Hunter x Hunter ve Konosuba'yı izledim çok keyif aldım. Nedir tavsiyeleriniz ?

@LieWish Konosuba 2 sezonu da izledim bitirdim, çok güzeldi aynı tarzda var mı tavsiyeniz ?

Sword Art Online  Kaichou wa Maid-sama!  No Game No Life   One Punch Man    D.Gray-man   Gintama   Amagi Brilliant Park  D-Frag!  Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri  Hai to Gensou no Grimgar  Hataraku Maou-sama!  Ixion Saga DT   Kami nomi zo Shiru Sekai   Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?  Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu  Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.  Zero no Tsukaima

Aklıma gelen eğlenceli animeleri yazdım senin için zorluk çekmek diye linkleriyle beraber :) inceler ve umarım hepsini izlersin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black Angel, 19 saat önce yazdı:

Hataraku Maou-sama! 'yı bitirdim, çok teşekkürler. Baya eğlenceli ve komikti :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HacHimanx, 19 saat önce yazdı:

Fazla popüler olmayan   güzel anime önerebilirmisiniz  sanş eseri bulduğunuz seriler mesela

Koitabi: True Tours Nanto

Kokoro Connect

Denpa Teki na Kanojo

Otona Joshi no Anime Time

Sakasama no Patema

Tsumiki no İe (Türkanimede yok ama Türkçesi var)

Bonus: Fumiko no Kokuhaku :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.