Jump to content
Türk Anime TV Forum
Torukojin_A

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Arkadaslar sole bir romantik aksiyon macera kaisimi veya tekli bir anime onerir misiniz (Accel World gibi)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sword art online, shakugan no shana, zero no tsukaima

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba arkadaşlar. ^.^

Böyle aksiyonlu, eğlenceli, maceralı tabi romantikli ortaya karışık çok da uzun olmayan anime önerebilirmisiniz? Not:Guilty Crown 2 bölüm izledim bıraktım sizce devam edeyim mi? Bir arkadaşım da Accel Word izle dedi başladım 9.bölüme geldim. Napsam bilemedim. :depressed1-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba arkadaşlar. ^.^

Böyle aksiyonlu, eğlenceli, maceralı tabi romantikli ortaya karışık çok da uzun olmayan anime önerebilirmisiniz? Not:Guilty Crown 2 bölüm izledim bıraktım sizce devam edeyim mi? Bir arkadaşım da Accel Word izle dedi başladım 9.bölüme geldim. Napsam bilemedim. :depressed1-onion-head-emoticon:

GC iyidir devam etmeni öneririm,

Onun dışında seri önerecek olursam Zero No Tsukaima, 4sezonluk efsane romantik komedi+macera serisidir,

Zetsuen no tempest

Date a live

Sword art online

Mirai Nikki serilerini öneririm

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba arkadaşlar. ^.^

Accel world ün yeni sezonu gelcek o zaman izlemeye devam et bence cok ii ya

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GC iyidir devam etmeni öneririm,

Onun dışında seri önerecek olursam Zero No Tsukaima, 4sezonluk efsane romantik komedi+macera serisidir,

Zetsuen no tempest

Date a live

Sword art online

Mirai Nikki serilerini öneririm

Çoook teşekkür ederim. Mirai Nikki'nin konusu Code Geass  Anya karakterinden tanıdık geldi. ^_^

Accel world ün yeni sezonu gelcek o zaman izlemeye devam et bence cok ii ya

O halde izlemeye devam ediyorum. Teşekkürler. ^_^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba değerli forum üyeleri.

Ghost in the shell , ergo proxy , gungrave , black lagoon , darker than black , zankyou no terror ve steins gate benzeri ,  kıyıda köşede kalmış , yetişkin bir insanı sıkmayacak animeler arıyorum. Usagi drop , yamada kun & seven witches  ,barakamon  , welcome to nhk veya sukitte ii na yo gibi hayattan kesit & romantik animelerde önerebilirsiniz. Farklı ve hoşuma gidecek animeler ile beni şaşırtmanızı bekliyorum  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba değerli forum üyeleri.

Ghost in the shell , ergo proxy , gungrave , black lagoon , darker than black , zankyou no terror ve steins gate benzeri ,  kıyıda köşede kalmış , yetişkin bir insanı sıkmayacak animeler arıyorum. Usagi drop , yamada kun & seven witches  ,barakamon  , welcome to nhk veya sukitte ii na yo gibi hayattan kesit & romantik animelerde önerebilirsiniz. Farklı ve hoşuma gidecek animeler ile beni şaşırtmanızı bekliyorum  :lol:

Usagi drop gibi çocuk bakımı konusu olan Papa to Iukoto wo kikinesai ve Aishiteruze Baby var ikisini de seversin eğlenceli animeler.Code Geass izlemediysen kesinlikle başla.Hayattan kesitler türüne Bokura Wa Minna Kawaisou,Golden Time,NANA (Biraz ağır ama gerçekten çok güzel) öneririm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Usagi drop gibi çocuk bakımı konusu olan Papa to Iukoto wo kikinesai ve Aishiteruze Baby var ikisini de seversin eğlenceli animeler.Code Geass izlemediysen kesinlikle başla.Hayattan kesitler türüne Bokura Wa Minna Kawaisou,Golden Time,NANA (Biraz ağır ama gerçekten çok güzel) öneririm.

Aishiteruze baby 'e bakacağım , nanayı daha önce gördüm fakat itici gelmişti hakkında iyi yorum çok ilk ona başlayayım bari :) gerisini izledim bu arada  :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok