Jump to content
Türk Anime TV Forum
Torukojin_A

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Gençler izledikçe detay farkedebiliceğim üstüne düşündüren sorgulatan yada nasıl söyliyim anlaşılması için uğraşılması gereken bi anime arıyorum tek isteğim uzun olmaması hemen bi çırpıda bitsin  :whistling:

Neon genesis evangelion Ergo Proxy psikoloji türünde mahou madoka mı öyle bir moe seri var seri moe ama psikoljik göndermeleri çokmuş biraz dram ve ciddiyet bulunduran bir seri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

''Jigoku Shoujo'' bilinen adıyla ''Hell Girl'' izlemiş biri varsa nasıl olduğunu ve önerebileceği seviyede olup olmadığını yazabilir mi acaba çünkü 3 sezondan oluşuyor ve hepside 26 bölüm toplam 78 bölüm. Bana göre yüksek bir bölüm sayısı ve bu kadar bölüme vakit ayırmaya değer mi merak ediyorum. :confused-onion-head-emoticon:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece Bleach, Fma ve Death Note izleyen arkadaşlarım Gintama'ya başlamayı planlıyorlar. Ben önce bir kaç seri daha izlemelerini önerdim. Sizin de fikrinizi soruyorlar. Başlasınlar mı yoksa önce diğer büyük serileri mi izlesinler?

Barış adminim bekliyorum. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece Bleach, Fma ve Death Note izleyen arkadaşlarım Gintama'ya başlamayı planlıyorlar. Ben önce bir kaç seri daha izlemelerini önerdim. Sizin de fikrinizi soruyorlar. Başlasınlar mı yoksa önce diğer büyük serileri mi izlesinler?

Barış adminim bekliyorum.  :D

Arkadaşların kız mı erkek mi. Lovely complex romantik komedi, Grave of the fireflies ile dram, Psycho-Pass ile bilimkurgu. Zeka ile ilgili özellikle Kaiji, birazda one outs...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.