Jump to content
Türk Anime TV Forum
Torukojin_A

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Neflip, 10.07.2017 - 21:08 yazdı:

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim yanlışsa doğru yeri söylerseniz sevinirim benim kriterlerim şunlar:

Ana karakter kadın olucak veya ana karakterin yoldaşı, en yakın arkadaşı

Kılıç ustası, büyücü özellikle kılıç ustası olursa sevinirim

busou shoujo machiavellianism'i bir araştır hoşuna gidecektir büyük ihtimal.

Yazdıklarını okuyunca gözümün önünde Erza Scarlet canlandı direk. Eğer izlemediysen Fairy Tail'i öneririm. Erzaya bayılacaksın :))

erza_scarlet__chapter_281__by_akilachione-d4yin2q.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

birço anime izledim ve şuan kıtlık çekiyorum yeni çıkmış olan çoğu animeyi izledim.VE şuan eski animeleri izlemeye başladım tek tek araştırınca insan bir süre sonra sıkılıyor o yüzden buraya yazayım dedim.

okul (bocu no hero academia gibi veya charlotte gibi ), büyü ,doğa üstü güçler ,aksiyon ,tarih(kılıçlı animeler) bu tarzda heyecan verici animeler varsa onlarda olur .ana karakteri erkek olursa daha iyi olur.bilen varsa lütfen yazsın.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
mutantzoro, Bir saat önce yazdı:

birço anime izledim ve şuan kıtlık çekiyorum yeni çıkmış olan çoğu animeyi izledim.VE şuan eski animeleri izlemeye başladım tek tek araştırınca insan bir süre sonra sıkılıyor o yüzden buraya yazayım dedim.

okul (bocu no hero academia gibi veya charlotte gibi ), büyü ,doğa üstü güçler ,aksiyon ,tarih(kılıçlı animeler) bu tarzda heyecan verici animeler varsa onlarda olur .ana karakteri erkek olursa daha iyi olur.bilen varsa lütfen yazsın.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

One Punch Man  Steins;Gate  Angel Beats!   Beelzebub   Hataraku Maou-sama!     Mahouka Koukou no Rettousei   Boku dake ga Inai Machi   Toaru Majutsu no Index  

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.  Great Teacher Onizuka      Overlord     Ansatsu Kyoushitsu (TV)      Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Sana linkleriyle beraber önerilerim bunlar hepsini izlemeni tavsiye ederim elimde daha yazacak tonla anime var :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Black Angel, 14.07.2017 - 01:34 yazdı:
One Punch Man  Steins;Gate  Angel Beats!   Beelzebub   Hataraku Maou-sama!     Mahouka Koukou no Rettousei   Boku dake ga Inai Machi   Toaru Majutsu no Index  

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.  Great Teacher Onizuka      Overlord     Ansatsu Kyoushitsu (TV)      Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Sana linkleriyle beraber önerilerim bunlar hepsini izlemeni tavsiye ederim elimde daha yazacak tonla anime var :) 

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? veya    Mahouka Koukou no Rettousei bunun tarzında animeler biliyorsan yazabilirmisin. :D))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
mutantzoro, 14.07.2017 - 00:13 yazdı:

Bilmez miyim hem de elimde çok var :)

Death Note    Tokyo Ghoul   Ao no Exorcist  Highschool of the Dead  No Game No Life   Noragami  Nanatsu no Taizai   Blood Lad   Owari no Seraph   Kuroshitsuji  Strike the Blood   Kyoukai no Kanata  Ajin  Mob Psycho 100    Noblesse: Pamyeol-ui Sijak ve devamı Noblesse: Awakening  noblesse favorimdir kendisi güncel mangasındayım hemde :)  ilk bunu izle 2 bölüm zaten ama efsane.Sana önerilerim şimdilik bu kadar.Eğer zamanın varsa hepsini izle.Zamanım olsa hepsini tekrar izleyecem :no-no-crazy-rabbit-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Black Angel, 15.07.2017 - 21:38 yazdı:

Bilmez miyim hem de elimde çok var :)

Death Note    Tokyo Ghoul   Ao no Exorcist  Highschool of the Dead  No Game No Life   Noragami  Nanatsu no Taizai   Blood Lad   Owari no Seraph   Kuroshitsuji  Strike the Blood   Kyoukai no Kanata  Ajin  Mob Psycho 100    Noblesse: Pamyeol-ui Sijak ve devamı Noblesse: Awakening  noblesse favorimdir kendisi güncel mangasındayım hemde :)  ilk bunu izle 2 bölüm zaten ama efsane.Sana önerilerim şimdilik bu kadar.Eğer zamanın varsa hepsini izle.Zamanım olsa hepsini tekrar izleyecem :no-no-crazy-rabbit-emoticon:

Bir tek  Noblesse: Pamyeol-ui Sijak ve devamı  Noblesse: Awakening bunları izlemedim başka biliyorsan yazabilirmisin.:admire2-onion-head-emoticon: bunuda şimdi izlerim.Tavsiye için teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok