Jump to content
Türk Anime TV Forum
torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

karakan54, 20 dakika önce yazdı:

Tşk ederim hemen inceliyorum anime olduğuna eminim yan karakter zaten tek bir savaşta öne çıkıyor neyse inceliyeyim sagolasin 

Bulursan haber et animeyi merak ettim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
karakan54, 13 saat önce yazdı:

Bir anime izlemistim pentagram tarzı şekillerle büyü yapıyorlar genelde büyü savaşları öncesinde 2 3 kelime edip ardından büyüyü yapıyorlar en akılda kalıcı sahnesi çatı katinda çok güçlü bir buyucu ve baş karakterin senseisinin savaştığı sahne sensei tekerlekli sandalyedeydi birden ayaklaniyor vs. Çok güzel görsel bir büyü savaşı oluyor bu ve benzeri anime tavaiyelerinizi bekliyorum  özellikle yazdığını bilen hatırlayan varsa 

Tokyo Ravens olabilir mi bir bakar mısın

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Amygirl, 25 dakika önce yazdı:

Tokyo Ravens olabilir mi bir bakar mısın

hay allah razı olsun  jın vs douman aradığım fıgt ıdı tsk ederım ben yanlış yonlerdırmısım tekerleklı sandalye deıl aadamın ayağı yokmuş nasılda oyle kALMIS aklımda tsk ederım 1 hafta oldu arıyordum:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
karakan54, Bir saat önce yazdı:

hay allah razı olsun  jın vs douman aradığım fıgt ıdı tsk ederım ben yanlış yonlerdırmısım tekerleklı sandalye deıl aadamın ayağı yokmuş nasılda oyle kALMIS aklımda tsk ederım 1 hafta oldu arıyordum:D

valla chatte anime bilgisi yüksek birisine sordum o dedi olsa olsa odur diye :D rica ederim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hungry heart wild striker I çevirebilirseniz efsane olur biliyorum ki benim gibi spor animesi ve tsubasa fanatiği kişilerde bu animenin çevirilmesini istiyordur

MV5BYTJhNGNlNjItZmQ4Zi00ODQ5LWI0OGQtNzllZTkyMTczN2EwXkEyXkFqcGdeQXVyMTA1OTEwNjE@._V1_UY268_CR4,0,182,268_AL_.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bokuaizawa, 11 saat önce yazdı:

Benim isteğim anime değilde manga, yapabiliyorsanız çok müteşekkir olurum. Animesi 2012'de çıkan Area no Kishi'nin kasım 2017'de başlayan ve devam eden yeni bölümlerini çevirebilir misiniz?

Shoyo, 2 saat önce yazdı:

hungry heart wild striker I çevirebilirseniz efsane olur biliyorum ki benim gibi spor animesi ve tsubasa fanatiği kişilerde bu animenin çevirilmesini istiyordur

Burası öneri sayfası çeviri isteklerini şu konuya alalım: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Shoyo, 6 saat önce yazdı:

MV5BYTJhNGNlNjItZmQ4Zi00ODQ5LWI0OGQtNzllZTkyMTczN2EwXkEyXkFqcGdeQXVyMTA1OTEwNjE@._V1_UY268_CR4,0,182,268_AL_.jpg

Başka fansub çevirdi bu animeyi >  http://veteransubs.com/forum/showthread.php?tid=7

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok