Jump to content
Türk Anime TV Forum
Torukojin_A

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

mcprotez, 1 saat önce yazdı:

Merhaba  arkadaşlar ,

Slam Dunk (Hanamichi Sakuragi) , GTO  benzeri anime önerebilirmisiniz :| 

şimdiden teşekkürler,

Gokusen

Golden Boy

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Black Angel, 26.01.2018 - 11:36 yazdı:

Ajin  Akame ga Kill!  Berserk  Claymore   Darker than Black: Kuro no Keiyakusha    Death Parade   Death Note   Deadman Wonderland  Gantz  Hellsing   Kuroshitsuji   Mirai Nikki   " Noblesse: Awakening "(Kesinlikle izle favorimdir benim)   Owari no Seraph   Shingeki no Kyojin   Tasogare Otome x Amnesia   Terra Formars  Tokyo Ghoul .

Bunlara bir göz at istersen daha önebileceğim animelerde var.

Çok teşekkürler :beg-onion-head-emoticon:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben hunter x hunterın 1999 versiyonunun mümkünse çevrilmeye devam edilmesini istiyorum.

Bir de isekai wa smartphone, date a live ve knight & magic benzeri animeler arıyorum öneriniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir anime izlemistim pentagram tarzı şekillerle büyü yapıyorlar genelde büyü savaşları öncesinde 2 3 kelime edip ardından büyüyü yapıyorlar en akılda kalıcı sahnesi çatı katinda çok güçlü bir buyucu ve baş karakterin senseisinin savaştığı sahne sensei tekerlekli sandalyedeydi birden ayaklaniyor vs. Çok güzel görsel bir büyü savaşı oluyor bu ve benzeri anime tavaiyelerinizi bekliyorum  özellikle yazdığını bilen hatırlayan varsa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karakan54, 5 saat önce yazdı:

Bir anime izlemistim pentagram tarzı şekillerle büyü yapıyorlar genelde büyü savaşları öncesinde 2 3 kelime edip ardından büyüyü yapıyorlar en akılda kalıcı sahnesi çatı katinda çok güçlü bir buyucu ve baş karakterin senseisinin savaştığı sahne sensei tekerlekli sandalyedeydi birden ayaklaniyor vs. Çok güzel görsel bir büyü savaşı oluyor bu ve benzeri anime tavaiyelerinizi bekliyorum  özellikle yazdığını bilen hatırlayan varsa 

Burada tekerlekli sandalye kullanan karakterin animeleri var, aralarında vardır eğer ki anime ise bahsettiğin. Amerikan, Fransız v.b. Animasyon da olabilir.

https://www.anime-planet.com/characters/tags/wheelchairs?page=1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış D. Baryshx, 6 saat önce yazdı:

Burada tekerlekli sandalye kullanan karakterin animeleri var, aralarında vardır eğer ki anime ise bahsettiğin. Amerikan, Fransız v.b. Animasyon da olabilir.

https://www.anime-planet.com/characters/tags/wheelchairs?page=1

Tşk ederim hemen inceliyorum anime olduğuna eminim yan karakter zaten tek bir savaşta öne çıkıyor neyse inceliyeyim sagolasin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.