Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor;

izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse,
etrafınızda kafanızdan taşan düşünceleri aktarabileceğiniz, paylaşabileceğiniz kimseler yoksa,
konu açsam kim bakar düşüncesi besliyorsanız, 

buraya geliyorsunuz rahatça spoilerin kafasına gözüne vurarak, hatta flood dahi yaparak aklınızdan geçen, geçebilecek,

geçmeye çalışan her şeyi yazıp rahatlıyorsunuz, belli mi olur belki sizin ile aynı durumda olan başka bir anime sever daha

vardır görür ya da sizin düşüncelerinizden gaza gelir seri ilgisini çeker, madem öyle ve muhabbet başlasın.

Forumdaş önerisi 1 -  İletilerimizin başına ilgili seri ................... ile alakalı spoiler yazısını eklemeyi ve spoiler tuşunu kullanmayı unutmayalım forumdaşlar  : :LTkJN9u:En azından birini yaparsınız artık  : :whistling:

Forumdaş önerisi 2 -  Üyelerimizden gelen önerilere bir yenisi daha eklendi seri hakkında spoiler isteyenler de buradan özel istek de bulunabilir forumdaşlar bilenler cevaplarlar  :whistling: 

Duygu ve düşünce barındırmayan, direk spoiler vermeye yönelik anime veya manganın sonunu söyleyen tarzda iletiler içeriğine göre silinecektir. İstek olur bana şu seriden spoiler verin diye o iletiler bu kuralın dışındadır. Ama öyle kafanıza göre bunda şu oldu bunda bu oldu diye ileti atmak yasaktır.

Spoiler Kullanım Klavuzu İçin Buraya!

Spoiler içerir bilginiz olsun,

Eğer,

• İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel gidişatı hakkında yorum yapmak veya yorum almak istiyorsanız,
  • İzlediğiniz ya da izlemeyi sürdürdüğünüz bir anime varsa ve sırf 2-3 cümle için animeye başlık açmak istemiyorsanız,
  • "Şu animeye başlamayı düşünüyorum, 1-2 cümlede sizce nasıl?" tarzı sorularınız varsa,
  • "Nerede o eski animeler" muhabbeti yapmayı sevenlerdenseniz,
  • "Alt tarafı "bu bölüm çok iyiydi" yazacağım, bu başlıklardan hangisine girsem bilemedim!" diye kafanız karışmışsa,

bu başlık tam size göre. ^_^

Kurallar:

• Forum Kuralları çerçevesinde hareket etmeye özen gösterin.
  • Bu başlığı "Boş Muhabbet Başlığı" veya Chat Kutusu'yla karıştırmayın.
  • Anime Öneri gibi şeyler için burayı kullanmayın, bu işlere uygun başlıklar mevcut.
  • Sırf mesaj kasmak için bu başlığı kullanmayın; insanların da yorumlarını katabileceği şeyler yazmaya çalışın.
  • Eğer yazacağınız şey, o animeyi izlememiş olanlar veya günceline gelememiş olanlar için Spoiler unsuru oluşturuyorsa bunu Spoiler kutusunun üzerinde ayrıntılı bir şekilde belirtin. Örneğin: "Nagi no Asukara 22. Bölüm Spoiler"
Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

• Forum Admin

Güzel konu.

Zannediyorum ki HunterxHunter'da Killua ailesinin baş görevlisini Hisoka öldürdüğünde nerdeyse ağlayan ve Hisoka'ya sevgisi baya azalan çok az kişi vardır :(

Ben orada sövmüştüm yaaa hala ölmedi ölmedi diye ortalıkta dolanmıştım ama mangaka kıydı acımadan  <_< Hisoka gözümden düştü diyemeyeceğim adamın karakteri belli yapmasa ters olurdu   -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben orada sövmüştüm yaaa hala ölmedi ölmedi diye ortalıkta dolanmıştım ama mangaka kıydı acımadan  <_< Hisoka gözümden düştü diyemeyeceğim adamın karakteri belli yapmasa ters olurdu   -_-

Hunter x Hunter SPOİLER

o öldü mü ya? Animenin sonunda gördüm ben onu şu şekil değiştiren sınav görevlilerinden o :) Yani galiba sanırım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

o öldü mü ya? Animenin sonunda gördüm ben onu şu şekil değiştiren sınav görevlilerinden o :) Yani galiba sanırım :)

Hunter x Hunter SPOİLER

Killua üzülmesin intikam olayına girmesin diye öyle yaptılar gibi bir teori mevcut diğer sitelerde  -_- ki bence de mantıklı  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Killua üzülmesin intikam olayına girmesin diye öyle yaptılar gibi bir teori mevcut diğer sitelerde  -_- ki bence de mantıklı  -_-

Hunter x Hunter SPOİLER

Killua'nın öldüğünü bilmediği ayrıntısını kaçırmışım o zaman ben :) Ama o kadar kolay ölecek bi karaktere de benzemiyordu şu lastik sakız yok mu. . .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konu gerçektende güzel olmuş :D 

Mikoto Suoh öldüğünde geri gel diyen benden başka varmıdır acaba  ^_^  ^_^

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:  

LÜLÜŞ ÖLÜYOR

Bu size bir ay yeter. kehehkehehkeh

Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonuna uğurluyorum leynn madem yazacan adam akıllı bir şey yaz  :hate-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shokugeki no Soma SPOİLER

soma mangası yavaş mı ilerliyor hızlı m ilerliyor bi çözemedim ya, bi anda elite ten 9. koltuğu göz dikti soma ama o festival arcı bitmek bilmedi gözümde ayıla bayıla okudum, bu haftakide daha çıkmadı merak ediyorum şuanki durumu, geçen hafta hiç bi manga çıkmadı zaten bi aydır world trigger mangasınıda okumuyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.