Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mileydi

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Önerilen İletiler

Bir zamanlar Grimgar'a hissettiğim çekimin bir benzerini şimdi Little Witch Academia'ya karşı hissediyorum. Bu çekimi hissedip de beğenmediğim bir anime şimdiye kadar çıkmadı. Özellikle ana karakterin çizimlerinde bir Miyazaki kızı, bir Kumiko Oumae, bir Akari Mizunashi samimiyeti var.

Edit: Yine yanıltmadı :D

Made in Abyss: Bir halta benzemeyen karakter çizimlerine rağmen hızla yükselen MAL puanına bakınca (şu an 8,41) iyi bir senaryosu olduğu belli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gallardo, Bir saat önce yazdı:

Made in Abyss: Bir halta benzemeyen karakter çizimlerine rağmen hızla yükselen MAL puanına bakınca (şu an 8,41) iyi bir senaryosu olduğu belli.

Ben 2 bölüm izleyip bırakmıştım, sonrasında güzelleşmiş olabilir, gizem vardı çoğunlukla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben şimdi berserk'in mangasını aldım fakat kitapçılarda nedense 4 cilt var, myanimelistten bakıyorum hala devam ediyor yazıyor. Kaç cilt var anlamadımda niye sadece 4 tanesi çevrilmiş? Ayrıca 97 yapımı animesi, mangasının ne kadarını kapsıyor? Manganın ilk sayfalarına baktım 97 yapım animedeki gibi başlıyor ama orda kızı kurtarırken mangada bi küçük bi periyi kurtarıyor. 2016 yapımı animede de periyi kurtarıyordu. O halde eski anime mangadan farklı mı gitti 2016 yapımı animesi mangaya sadık mı kaldı bi sürü saçma soru var kafamda :lol2-onion-head-emoticon:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sShoguNn, 31 dakika önce yazdı:

Ben şimdi berserk'in mangasını aldım fakat kitapçılarda nedense 4 cilt var, myanimelistten bakıyorum hala devam ediyor yazıyor. Kaç cilt var anlamadımda niye sadece 4 tanesi çevrilmiş? Ayrıca 97 yapımı animesi, mangasının ne kadarını kapsıyor? Manganın ilk sayfalarına baktım 97 yapım animedeki gibi başlıyor ama orda kızı kurtarırken mangada bi küçük bi periyi kurtarıyor. 2016 yapımı animede de periyi kurtarıyordu. O halde eski anime mangadan farklı mı gitti 2016 yapımı animesi mangaya sadık mı kaldı bi sürü saçma soru var kafamda :lol2-onion-head-emoticon:

Ciltleri devam ediyordur Türkçeleştirilmeye, manganın o kısımlarını hatırlayamıyorumda,  animesinde peri olmadığını hatırlıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış D. Baryshx, 12 saat önce yazdı:

Ciltleri devam ediyordur Türkçeleştirilmeye, manganın o kısımlarını hatırlayamıyorumda,  animesinde peri olmadığını hatırlıyorum 

Evet bende öyle hatırladığım için önce eski animenin ilk bölümüne baktım sonra yeni serinin başına baktım mangadaki gibi başlayan yeni animeydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Juuni Taisen (12 Taisen) 3 Ekim'de başlayacak. Anime çerezlikten öteye gitmez ama müziğin güzelliğine dikkatinizi çekerim (1. dakikadan itibaren)

Spoiler

Edit: Tahmin ettiğim gibi. Kan vahşet gırla gidiyor, müzikler ve dövüş sahneleri oldukça iyi. Ama karakterler ve işleniş biraz çerezlik algısı veriyor. Ha yanılma payı var mı? Elbette. Özellikle Nisio İsin gibi bir yazarın elinden çıkan bir seri için süprizler daima ihtimal dahilindedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış D. Baryshx, 23.09.2017 - 03:00 yazdı:

Ben 2 bölüm izleyip bırakmıştım, sonrasında güzelleşmiş olabilir, gizem vardı çoğunlukla 

MAL 8,87 AniDB 8,93 o___o (ve seinen diye geçiyor) galiba iyiden fazlası var bu seride :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.