Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

-Yahari Ore no Seishun Love Come-wa Machigatteiru 3. Sezon

-Re Zero-kara Hajimeru İsekai Seikatsu 2. Sezon

-Kaguya-sama wa Kokorasetai 2. sezon

-Shokugeki no Souma Gou no Sara

-Strike the Blood IV

-Violet Evergarden Movie

-Omoi Omoware Furi Furare (Movie)

Bir tanesi bile o sezon için heyecan uyandırabilecek iken, hepsi bir sezona denk gelmiş. İlkbahar sezonu heyecanlı olacak. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

Sword Art Online'ın genelde ilk sezon ilk 14 bölümü beğenilir ama benim en beğendiğim kısımlar 2 sezon ilk 14 bölüm. Bunda Sinon'un olmasının önemli etkisi olsa da bir diğer neden de daha ciddi bir atmosferin olması. Cıvıl cıvıl kostümlü rengarenk pericikli çiçekli böcekli sahnelerin bolca olduğu ilk sezona nazaran daha askeri bir ortam vardı. Tabi yine Sinon'un diğer kızlara nazaran oldukça ciddi bir hava katması da Sinon'un bir başka artısı. Zaten diğer kızların pek de gözükmediği ilk 14 bölümlük kısımdan sonra eski havasına çabucak bürünüverdi. Sinon da kostüm değişikliğinden sonra karizma kaybına uğradı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AntiNewEra, 07.01.2020 - 00:30 yazdı:

Geneli bilmem, araştırmam, ilgilenmem. Ama bence de ilk 14 bölüm iyiydi. Aynı şekilde 2. sezonun da ilk yarısı güzel, ikinci yarısı kötüydü.

Ekstradan : Ordinal Scale'e bayıldım.

Ordinal Scale'i de izlemeyi düşünüyorum. Peki Gun Gale Online'ın ana karakteri hakkında ne düşünüyorsun? Reeldeki haliyle, Sinon'dan sonra SAO serilerindeki 2. favorim olur gözüyle bakıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AntiNewEra, 6 saat önce yazdı:

Bu sabah bitirdim GGO'yu, açıkcası çok ilgi çekici gelmedi ana karakter.

Dış görünüş kaygısı olan insanları zaten oldum olası sevmemişimdir. Sırf oyunu beğendiğim için izledim seriyi.

Edit : Sinon delikanlı kız, severim onu.

Görünüşünü sevdim. Öz güven problemi olsa da hala favorim olmaya aday :)

Not: Kokoro Connect - İnaban. Sinon'u sevdiğin için anime ve karakter önerisi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.