Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mileydi

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Önerilen İletiler

Sora yori mo Tooi Basho'nun  Myanimelist'de ki yükselişi son bölümden sonra epey hızlandı. Bizim Türkanime'de ise bölüm başı en az 50 beğeni alması gerekirken şaşırtıcı şekilde underrated. Olum farkına varın şu animenin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gallardo, Bir saat önce yazdı:

Sora yori mo Tooi Basho'nun  Myanimelist'de ki yükselişi son bölümden sonra epey hızlandı. Bizim Türkanime'de ise bölüm başı en az 50 beğeni alması gerekirken şaşırtıcı şekilde underrated. Olum farkına varın şu animenin.

Bir bölüm baktım öyle kaldı, sonra bakarım diye. Mal listeme ekleyeyimde unutmayayım ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış D. Baryshx, 22.03.2018 - 23:15 yazdı:

Bir bölüm baktım öyle kaldı, sonra bakarım diye. Mal listeme ekleyeyimde unutmayayım ;)

Animeyi bitirdim. Devam ederken sonraki bölüm merakı falan heyecan oluyor haliyle ama bitirdikten sonra, sanırım benim için çabuk unutulan animelerden biri daha olacak. En azından şimdilik, yukarıdaki yorumu yazdığım zamankinin %10'u kadar bir heyecan kaldığını söyleyebilirim :)

Bunun nedeni de sanırım

Spoiler

Animenin feminen çerçevede ilerlemesi. Kadınlar cool ve güçlü, erkekler sünepe ve ezik. Madoka Magica'da ki gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

An itibariyle Sangatsu no Lion 2. sezon puanları Myanimelist: 9,08 (uzun aralıklarla güncelleniyor şimdi daha fazladır muhtemelen) AniDB: 9,33 (Erkekler: 9,45, Kadınlar: 8,74).

Sanırım Umino Chika'nın yeni başyapıtı bu seri. Puanlar beklediğimin çok üstünde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bu ReLİFE'ın ''mangasının yanına yaklaşamazlar'' diye animesini izlemem heralde diyordum (başlıca neden de Kaizaki'yi Kuroko'nun seiyuusunun seslendirmesi. Yani Kaizaki için biraz fazla soft bir sesti ben mesela Daisuke Ono'yu görmek isterdim böyle Handa Seishuu'dakine benzer bir performans süper giderdi) ama galiba animeyi biraz hafife almışım. Belki birazdan fazlası da olabilir. Sanırım müziklere özel bir önem göstermişler. Şimdilik iki parçaya denk geldim..

Spoiler

..biraz daha eşelesem Allah bilir nelerle karşılaşacağım Allah bilir başka hangi ''eski parçalar''a denk geleceğim. Hiç beklemiyordum bunu.. Bilseydim daha önce başlardım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.