Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

(Bakti)

Ver ver sen :D Ilk bolumu bile izlemedim ama daha. Merak ettigim bi seri o.o

(korktu)

Hiç izlemediysen absürd spoiler vermiyim. Ama aynı shingeki no kyojin ve owari no seraph tarzi bir anime. Ilk bolumde cizimleri insanin gozune cok batıyor ama ilerde farkediyorsun ki cizimler karakterleri daha bi "seksi" gosteriyor :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

shokugeki no soma'daki yemekleri gerçek hayatta yapan bi youtuber var. bi kaç videoyu atıyorum baya baya yapıyor adam.

ilk bölümdeki pastırmalı patates 

okula ilk geldiğinde yaptığı yumurtalı pirinç 

nikumi ile yaptığı shokugekideki don

çalışma kampındaki 200 adet yaptığı yumurtalı sufle

buda en sonki eve gittiğinde yaptığı karaage roll

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Life is Money manga hakkında

Okuyan var mı bilmiyorum. Aslında konusu ilginç. Yani başlangıç güzeldi. 15 bölüm olduğundan "1 günde bitiririm konusu da ilginçmiş." diye başladım. Ama bir haftayı buldu bitirmem. <_< Zihinsel çökme, psikolojik savaş, baskı konusu gayet iyi ama (bence) o kadar abartmışlar ki bitirene kadar içim bayıldı. Okurken ben boğuldum yani. :smile_artiz: Belki de konusu psikolojik durumlar olduğundan amaç budur ama bi bölümü bitirmek bile zor geliyodu. (son 5 bölüm özellikle) Sırf finale nasıl bağlanacağını merak ettiğimden devam ettim. Finali mutlu sonla bağlansa da beni tatmin etmedi. Ortalarda içimi o kadar baydıktan sonra son bölüm yetmedi galiba. :( Değişik bir konuydu tabii ama kısa olmasının bir sebebi varmış demek ki...  :whistling:

Bu kadar övgüden(!) sonra okumak ister misiniz bilmiyorum ama  :smile_oleyo: :

Life is Money 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Charlotte nin yapmıcısı - yönetmeni her neyse o insanı bulup bilincini kaybedinceye kadar dövüp erimiş peynir dolu bir kaza atmak istiyom bu adam neden yaptığı animelerde birilerini öldürüyo delircem[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

gözün aydın :D eğer bu son bölümü izlediysen baya mutlusundur :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

charlotte 10. bölüm anime spoiler

ya bu şimdi abisinin gücünü alıp geçmişe gitti ya geçmişteki abisinde de zamanda yolculuk gücü duruyor. geçmişe gidip kardeşini kurtardığı zaman abisinde de kendisindede zamanda yolculuk gücü olmuş olcak, bu diğer güçler içinde geçerli, beyaz saçlının gücünü alsa, geçmişe dönse hem kendisinde hem beyaz saçlıda seçtiği bir kişiye görünmeme gücü olmuş olcak, off daha diğer güçleride hesaba katarsan bizim elemanın yağmalama gücü hakikatende çok güçlü, kız kardeşinin yok etme gücüde baya sağlam şimdi onuda aldı kimse duramaz valla karşısında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.