Jump to content

( 51 / 51 ) Diamond no Ace: Second Season

KuramaUN

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 171
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Diamond no Ace: Second Season Anime Türü : Komedi, Okul, Shounen, Spor Bölüm Sayısı : 51 / 51 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : xpector Düzenleme : KuramaUN Özet:

39. Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler...   Ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum, Orhan arkadaşımız ekibimize katıldığı için bu seriyi de projelerimiz arasına aldık. Önceki bölümleri düzenlediğim için

45. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...

Posted Images

9 saat önce, £ɱŔ£Қה¥Ŕ yazdı:

Ben ingilizce izledim dayanamayıp. :D Önceden çeviri yapılınca siteden önce mega olarak buraya yükleniyordu sanırsam ?

evet online şart değil aslında ındırme olarak verse uploader bız ındırırız çarşamba oldu :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 11 Ocak 2016 Pazartesi at 23:05, £ɱŔ£Қה¥Ŕ yazdı:
7 saat önce, Nerissa yazdı:

evet online şart değil aslında ındırme olarak verse uploader bız ındırırız çarşamba oldu :(

Var ingilizcesi çıktı. Yüklerler sanırsam geceye ve ya yarına . :D 

Sonuna kadar katılıyorum, önceden her pazartesi yayınlanıyordu uploader arkadaşın özel işi mi var bilmiyorum ama son haftalarda perşemebeyi buluyo gelmesi..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• TAÇE Yetkilisi

Okulum sebebiyle p.tesi ve salı günleri eklemem mümkün değil, bir değişiklik olmadığı sürece bugün eklenecek bölümler. Eğer vakit bulabilirsem elbette p.tesi veya salı ekleyebilirim. Bu konuda bir değişme olmayacak. Bu konuda saygı duymanızı beklemiyorum fakat aksi halde de bir şey değişmeyecektir. :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.