Jump to content

Anime Dünyasında Yaşamak İçin Neyi Feda Ederdiniz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hiçbir şeyimi beni olduğum gibi kabul etmeyen dünyada ne işim var :D :D :D 

Evet Baya Saçma Bir Konu Ve Cevaplarıyla Karşınızdayım Neyi Feda Etmek İsteğini Yazsın Lütfen Onun Bir Altındaki Üye İse Feda Edileni Değerlendirsin Mesela   Evimi Feda Ederdim Ev Anime Dünyası İçin Y

İlk ankette duygulardan kıskanma duygusunu feda ederim gerçi feda olmaz çünkü istemiyorum onu :hehe-onion-head-emoticon: İkinci ankette sevgilimi feda ederime oy verdim ama onda da sevgili olmadığı i

Şimdi önce, hangi anime dünyası? :huh:

Sonraa, anime dünyasında(?) falan yaşamak istemem. Seviyom ben burayı. :c

evet hangi anime dünyası olduğu çok önemli hıımm  <_<   anime figürlerim hariç herşeyi alabilirsiniz  :P

Anime Figürlerim Hariç Her Şeyi Derken Bu Baya Abartılı Olmuş Sanki :) Bence Gayet Yeterli Fakat Her Şey Derken Aile Bu Gruba Giriyor Mu ? 

Şimdi Kısaca Anime Dünyası Dedim Herhangi Birisi Olabilir :) Sonuçta Genel Bir Deyim İstediğiniz Bir Dünya Olsun...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sırf Narutoya girmek için Ailemi , Arkadaş ve dostlarımı , İnancımı , sırf 5 dakika için canımı ve olmayan malımı mülkümü verirdim -,-

Sırf Madarayı görebilmek için ❤

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben SAO'dan ilham alıp bir anime yazmıştım bir kaç detay şeklinde orada şöyle demiştim.Sanal gerçeklik icat ediliyo ilk kez sanal gerçeklik kullanan bir MMORPG oyunu açılıyo.Ana karakter de ise bir kaza sonucu komaya giriyor ve bedeni iflas ediyor.Gerçek dünyada kısmen ölü bir karakter olarak kalıyor.Tek çare ise onu sanal gerçekliğe bağlamaktı.Özetle ben fantastik bir sanal gerçeklik dünyasına gitmek için gerçek dünyadaki bedenimi verirdim.Ama tabi ki gerçek dünyada hiç bir şekilde hayatımdan keyif almazsam veya mecbur kalırsam olurdu bu dediğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Anime dünyasında yaşamak... Bu konuyu görünce ilk olarak ne feda edeceğimden çok bundan bayağı güzel bir senaryo olacağı geçti aklımdan. Türkiye'de tutmaz da, Amerikan veya Japon yapımı bir dizi ya da film olabilirdi. Yani Space Jam gibi düşünün. Başrolde normal insan, ya Anime dünyasına gidiyor ya da Anime bizim dünyamıza geliyor. :oha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

bu konu bence derin bir konu anime dünyasında yaşasaydım hayatım bu animeyi tasarlayanlar ve tipimi çizenlere kalacaktı.Bundan daha kötü ne olabilir sürekli aynı hayatı başkalarının izlemesi, üstelik bunu tekrar tekrar yaşamak bir kenara dursun başkasının kurgusunu yaşamak en kötü şey .Öte yandan binlerce belkide (herkesin kendi tasarladiğı animeleride katarsak) milyonlarca anime içerisinde kendi ruhum ile değil başkasının ruhu ile var olmak .:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Daha kötü ne olabilir ki ?:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.