Jump to content

( 12 / 12 ) Prince of Stride: Alternative

Sinsine

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Ho ho hoooo bakın bu çeviriyi kim almış birde bana vermiyorlar diye yakınıyordu işte yakınandan korkacaksın  :smile_oleyo: Hayırlı olsun yapımda, yayımda emeği geçenlere teşekkür eder, seri bitmeden izleyemeyen kişi olarak kabuğuma çekilirim :ph34r:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 91
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Prince of Stride: Alternative Anime Türü : Spor Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sinsine Özet; Bu seri "Stride" adlı sır

İlk bölüm izledim.Beğendim bayağı güzeldi extreme koşu heyecanlandırdı beni.Dur bakalım ne olacak.Bishounen dolu olduğundan biraz free havası veriyor aslında.Güzel güzel beklediğimi aldım gibi.

Yare yare kedinin ciğere baktığı gibi bakıp duruyorum...Şu internetim bir gelse... :( Neyse harika bir seri de tabi ki olacak olan bu jansetim...Kolay gelsin ve inşallah bende izleyebilirim...Sine'ciğ

Posted Images

Ho ho hoooo bakın bu çeviriyi kim almış birde bana vermiyorlar diye yakınıyordu işte yakınandan korkacaksın  :smile_oleyo: Hayırlı olsun yapımda, yayımda emeği geçenlere teşekkür eder, seri bitmeden izleyemeyen kişi olarak kabuğuma çekilirim :ph34r:  

Ama ilk bölümde tarihte ilk defa yapılan bi Çeviri - Encode gösterisi varrrrr. :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  Kaymak sureti ile alttan geçiy. (Pratik zekam sağ olsun :LTkJN9u: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ama ilk bölümde tarihte ilk defa yapılan bi Çeviri - Encode gösterisi varrrrr. :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  Kaymak sureti ile alttan geçiy. (Pratik zekam sağ olsun :LTkJN9u: )

Havai fişek de patlattınız mı? Zeki Müren de bizi görecek mi?  :smile_oleyo: Ayy bak bunlar pazarlama taktikleri izleyici çekmek için sırf merak edip gidip izleyelim diye yapıyorsun dimi ama hayır ben bunlara kanmam belki de kanarım kendimden emin olamadım bir an mesela yanında kurabiye verirsen izlerim belki  :whistling:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Havai fişek de patlattınız mı? Zeki Müren de bizi görecek mi?  :smile_oleyo: Ayy bak bunlar pazarlama taktikleri izleyici çekmek için sırf merak edip gidip izleyelim diye yapıyorsun dimi ama hayır ben bunlara kanmam belki de kanarım kendimden emin olamadım bir an mesela yanında kurabiye verirsen izlerim belki  :whistling:

Valla zeynep izlemezsen çok şey kaçırırsın, hiç böyle bir şey görmemişsindir daha önce ama tabi ben senin işine karışmayayım  :whistling:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.