Jump to content

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

jans09

Önerilen İletiler

Bak sen gelirmiydin buralara :P Aynen bende diyordum geçenlerde arkadaşlara, 2017 yapımı gelince millet tanır iyice diye -_-

Ana seri kadar efsane çıkmasa bile, millet eskisine bakar da ekollüğün tanımına şahit olur işte.  :lol:

2017 adaptasyonunun geleceğini duymamıştım, yıl yönüyle önyargı ile yaklaşanların bahaneside kalmayınca mecbur izlerler.Bu arada çeviri için teşekkürler, çeviri çok hoşuma gitmişti.

Teşekkür ederim.  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oylama bitti!!!!     Listeler:    MAL ve Anicore      Liste olarak hepimizin bildiği MAL (MyAnimeList) ve Japonların sıklıkla kullandığı Anicore adlı sitelerden yararlandım. Öncelikle onların

Legend of the Galatic Heroes  Steins; Gate  Ghost in the Shell: Stand Alone Complex  Bakemonogatari  Hunter X Hunter  Fullmetal Alchemist: Brotherhood Bunları seçtim tabisi -_-   

Aşağıdakiler benim favoriler. İzleyipte seçmediğim 1 tane var onun dışında diğerlerini izlemedim uymadı :P   Clannad Clannad After Story Code Geass R1 - R2 Steins Gate Fullmetal Alchemist Brotherhood

Posted Images

Naruto , Bleach , Op yok cry

Clannad ve Gintamayı seçicem T-T

Ama clannad da çok dram bi gintama o da favori animelerimi içinde barındırıo saolsun T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Japonlarda yaşı küçüklerin oyları sıralamayı baya etkilemiş bence. Gintama aşırı abartılı şekilde 3-4 tanesi sıralamaya girmiş, sadece ilk seri girmeliydi bence. Yinede Japonların sıralaması daha dengeli ve adil olmuş gibi. FMA nerde bu Japonlarda...

Japonlar Ghost in the Shell SAC serisine hakettiği değeri vermiş ama bu seferde Legend of the Galactic heroes serini yok saymışlar. Tersi durumda MAL sıralamasında olmuş. En gerçekçi sıralama MAL olmuş bence, biraz Gintama'lar bozmuş ama o da fanlarının işi.

Bu konuda Türkiye izleyicilerini konuşmayalım bile, Gits ve Logh sonlarda biride sonuncu :( Türk izleyicisinin kafası bu tür serileri almadığı belli oldu. Belkide eski ve geri planda kaldıkları içinde olabilir bu seriler, normaldir Türkiye'de anime kültürü daha yeni ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Japonlarda yaşı küçüklerin oyları sıralamayı baya etkilemiş bence. Gintama aşırı abartılı şekilde 3-4 tanesi sıralamaya girmiş, sadece ilk seri girmeliydi bence. Yinede Japonların sıralaması daha dengeli ve adil olmuş gibi. FMA nerde bu Japonlarda...

Japonlar Ghost in the Shell SAC serisine hakettiği değeri vermiş ama bu seferde Legend of the Galactic heroes serini yok saymışlar. Tersi durumda MAL sıralamasında olmuş. En gerçekçi sıralama MAL olmuş bence, biraz Gintama'lar bozmuş ama o da fanlarının işi.

Bu konuda Türkiye izleyicilerini konuşmayalım bile, Gits ve Logh sonlarda biride sonuncu :( Türk izleyicisinin kafası bu tür serileri almadığı belli oldu. Belkide eski ve geri planda kaldıkları içinde olabilir bu seriler, normaldir Türkiye'de anime kültürü daha yeni ;)

Türkiye'de anime kültürünün yeniliği de var ama yeni çıkan animeyi izleme daha bi önemli. Eski baba serilerrrr dediklerimizin bir ikisini izleyim bari modunda izleyecekler yakında ki o da "aaa izlemedin mi?" "bunu da mı izlemedin?" soruları ile muhatap olmamak için :P O değil şimdi bizim çerez dediğimiz seriler ilerde "efsane beee"  şeklinde yorumlarla karşımıza gelecek. 

Türkiye'de MAL türü bir site olsa da bari bizimkilerin asıl zevkini bilebilsek :D Çok uçuk bir tablo çıkacağına eminim yine de... -_- TürkAnimeTV sıralaması kadar şaşırtıcı olacaktır  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.