Jump to content

Güncel Waifu Geyikleri

Kaxell

Önerilen İletiler

Selam! Siz farkında olmasanız bile bu konuya yazdığım beşinci giriş yazısına hoş geldiniz!

Şimdi, söyleyeceklerimin yarısından fazlasını unutmakla beraber konunun amacını tek cümlede özet geçiyorum:

*Güncel anime kızları hakkında konuşuyoruz!*

Peki nasıl mı? 

Her sezon birbirinden tatlı yepyeni waifu (ワイフ = wife = bayan eş ) adayları ekranlara geliyor. Hatta bazen bir animeyi sadece yeni favori karakterimiz içinde olduğu için izleyebiliyoruz. 

Örnek 1:

263wrxv.png

Konunun diğer "favori kız karakterleriniz, top10 anime kızları"  vs vs..den farkı bu konuda en sevdiklerinizden ziyade, sadece güncel animelerdeki kızları konuşabiliyor olmamız. Böylece tipik asuna, hinata ve rias gibi çöpleri bir kenara atıp yüksek potansiyele sahip kızlara bir şans vereceğiz!

Ve iyi tarafı aşağıdakileri dilediğiniz gibi yapabilirsiniz, amacımız bu :3 

1. Güncel animelerdeki favori kızlarınız ile ilgili gif, ekran görüntüsü ve video paylaşımı (+18e girmeyecek şekilde.).

2. Neden tatlı olduğunu açıklayacak yazılar...

3. Ve beklentileriniz! 

Bu kadar sıkıcı bilgiden sonra içeriğe girelim!

Güncel dönem: 2016 Kış Animeleri

Kişisel Favorilerim:

1. Mira Yurizaki (Dimension W)

124twuh.gif
2. Asuka Kurashina (Ao no Kanata no Four Rhythm)

2zq5s7k.gif

3. Lisesharte Atismata (Saijaku Muhai no Bahamut)

2s1812h.gif
Bir de unutmadan
 2zohgd1.gif

heheheh. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Waifu işinin sezonluk olduğunu bilmiyordum. Fakat şu sezon sadece 2 animeyi takip ediyorum. FEEL acaba bu sezon neler sunacak merak etmiştim, diğeriyse ilzemediğim KyoAni bırakmak istemiyorum :D. O zaman bu şeker kızımızla devam edelim.   

+Tatlı şeyleri seven kızlar tatlı oluyorlar (Animelerde Sadece)

tumblr_o0lseaxpIn1ttu8odo1_540.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"no waifu, no laifu" :P 

Böyle 12 yaşında gibi görünen kızların nesinden hoşlanıyorsunuz anlamıyorum  :whistling:

Tamam tamam bi uğradım sadece, otaku erkeklerin alanında fazla konuşmasam daha iyi  :P  :ph34r:

Hadi size bonus:

23makcy.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hayır yani konu neden erkekleri ilgilendiriyor sadece  :smile_artiz:

Ayrıca Hinataya çöp demişsin kafanı kırarlar vallahi benden demesi  :whistling:

Orda demek istediğin şey hep aynı bayan karakterleri görüyoruz yeni yetenekler keşfedelim ama bunu daha kibar dile getir Ecchi dünyası ayağa kalkar Rias çöp falan hsdfjd  :LTkJN9u:

Bu sezon sadece Ajin ile neydi o Japon tiyatrosu şeettirilen animenin adı ona bakmayı planlıyorum zaten böyle minyon çizimli serileri komedi olmadığı müddetçe izlemiyorum benden pas konu da zaten bayanlara hitap etmiyor  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen benim listeyi nerden buldunda koydun bakalım :D 1'den 3'e aynı :D

Eee waifunun kalitelisinden anliyoruz demekki :P

"no waifu, no laifu" :P 

Böyle 12 yaşında gibi görünen kızların nesinden hoşlanıyorsunuz anlamıyorum  :whistling:

Tamam tamam bi uğradım sadece, otaku erkeklerin alanında fazla konuşmasam daha iyi  :P  :ph34r:

Hadi size bonus:

23makcy.gif

Çünkü çoooook tatlılar!

Hayır yani konu neden erkekleri ilgilendiriyor sadece  :smile_artiz:

Ayrıca Hinataya çöp demişsin kafanı kırarlar vallahi benden demesi  :whistling:

Orda demek istediğin şey hep aynı bayan karakterleri görüyoruz yeni yetenekler keşfedelim ama bunu daha kibar dile getir Ecchi dünyası ayağa kalkar Rias çöp falan hsdfjd  :LTkJN9u:

Bu sezon sadece Ajin ile neydi o Japon tiyatrosu şeettirilen animenin adı ona bakmayı planlıyorum zaten böyle minyon çizimli serileri komedi olmadığı müddetçe izlemiyorum benden pas konu da zaten bayanlara hitap etmiyor  <_<

Çöplere çöp denmesi normal bence B)

Mainstream waifular waifu kategorisine girmiyor bile, bir iki popüler ecchi izleyip ana karakteri kraliçe ilan edenler harem kurmayı kurmayı haketmiyorlar!!

Waifu adaylarını seçmek bir sanattır, uzun yılların verdiği deneyim ile gerçekleşebilir.

Baklava gormekten korktugum icin konuyu kızlarla sınırlamıştım. :P eger begenilirse guncel husbando diye açılabilir ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.