Jump to content

Güncel Waifu Geyikleri

Kaxell

Önerilen İletiler

İlk defa böylesine hardcore bir waifucu görüyorum  :lol: --artık o da nasıl bir cümleyse :P--

Ama sen belli bir karaktere -ya da seçilmiş bir kaçına- gönül vermemişsin gibi, güncelliyorsun sürekli listeyi, ( waifu kavramının kendisine gönül vermişsin, karakterler geliyor geçiyor sanki sankiiiiii  :whistling: çapkın waifucu  :whistling: )

örneğin- Hinata'ya yıllardır gönül vermiş sadık severlerinin hisleri seninkinden daha kuvvetli ve sağlamdır diye düşünüyorum. İlk çıktığından beri bir karakteri sevmek ve hatırını korumak çöp olarak nitelendirilmemeli. Eğer karakter klasikleşmişse bu o animenin ve karakterin yerleşmiş kaliteli bir kurguya sahip olmasıyla ilgili, Hina-chan'ın suçu ne? :P  

En güzeli biz waifu arenasından çekilip dediğin gibi husbando kalesi kuralım *_*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hotaru öyle dehşet bi waifu ki ben de onun için Dagashi izlememek için kendimi zor tutuyorum. Taa sezon afişleri ilk çıktığında, koskoca afişte dikkatimi çeken tek animeydi. Ama konusu tarzım değil ki :(

Ya benim de değil, kendimi boğa boğa izliyorum. Umaibou yiyişine kurban. <3

Edit: Lulu-chan, biz neciyiz burda :( sezonluk fayfularımı kendime saklarım genelde ama buraya açabilirim belli olmaz. *kaşlı*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya benim de değil, kendimi boğa boğa izliyorum. Umaibou yiyişine kurban. <3

Edit: Lulu-chan, biz neciyiz burda :( sezonluk fayfularımı kendime saklarım genelde ama buraya açabilirim belli olmaz. *kaşlı*

Gomen gomeen dikkatsizlik ettim  :smile_respect:   :P  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 2 sene sonra...
  • Forum Admin

Erkekler ne güzel birlik olup yılın waifusunu seçiyor biz bir husbando seçemiyoruz :D 

Ama erkekler her türlü zevksiz bence :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:daşlamayın :oniontortureplz:

Inori, Asuna, Rem, neydi o kızın adı şu Darling li animedeki kız 2010 dan beri yılın waifuların çoğu bu tarz kadın karakterler. Vasat karakterler bana göre :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.