Jump to content

(13/13) Hen Zemi

Önerilen İletiler

Alıntıdır:http://forum.turkanime.tv/topic/10881-07-13-hen-zemi/

1675.jpg

Anime Adı : Hen Zemi

Anime Türü : Aksiyon Mecha

Bölüm Sayısı : 07 / 13

Yapım Yılı : 2011

Çevirmenler : OrtamkaoS

Düzenleme : Hokage_Minato

Özet; Bilindik üzre, kimi üniversitelerin sistemi 10-15% kadar asıl ve önemli dersler geri kalanı ise isteğe bağlı sosyal kuruluşlar. Kimi insanlar kulübünü hocanın dış görünüşüne göre seçer, kimileri kolay ve az zaman harcandığı için, kimileri de ortam olsun diye. Fakat birinci sınıf öğrencisi olan Matsutaka Nanako’nun seçmi son derece ilginç, çünkü sözü geçen kulüp bitmiş manyak olan Profesör Meshiya’nın kulübü, isteklerini sapık, saçma yollarda arzulayan profesörün kulübü herkese açık değil. Eğer bu kulübe katılmak istiyorsanız sizinde en az bir o kadar manyak olmanız gerekmekte, üstelik sözde değil “Gösterimde”. Aslında Nanako’nun durumu belli, sadece sevdiği erkekle bir arada olmak istemiş ama kulüp arkadaşlarıyla tanışınca, neye bulaştığını çok daha iyi anlayacak, fakat geri dönmek için artık çok geç olmuş…

8.Bölüm Çevrilmiştir.Baya Felsefi Olduğu Hata Çıkmasın Diye Çok Uğraştım Umarım Hatasız Olarak İzleyebilmiş Sinizdir. İyi Seyirler...

Barış D. Baryshx Sayesinde 1. Ve 2. Bölümler İndirip Tekrar Çevrilmiştir Seri Bitmiştir Server Düzelince En Kısa Zamanda Siteye Yüklenecektir...

İndirme Linki https://mega.nz/#F!xFxVFBwR!RoZTYKfwD8bvwjPmTVdHQQ Şuan Yüklenmekte...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacıt taçe'nin konu başlığınada yazmıştım. İlk 2 bölümüde sorunlu serinin, 360p ve ingilizce gömülü videonun üzerine türkçe gömülmüş, üst üste gelmişler. İlk 2 bölümede el atıver tekrardan bi zahmet ;)

Çevirdiğin bölümlerin altyazılarını bana gönder misin, Bende daha önceden indirdiğim BD 720p videoları var. Onların yanına koyarım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacıt taçe'nin konu başlığınada yazmıştım. İlk 2 bölümüde sorunlu serinin, 360p ve ingilizce gömülü videonun üzerine türkçe gömülmüş, üst üste gelmişler. İlk 2 bölümede el atıver tekrardan bi zahmet ;)

Çevirdiğin bölümlerin altyazılarını bana gönder misin, Bende daha önceden indirdiğim BD 720p videoları var. Onların yanına koyarım :D

Tamam Fakat Dediğim Gibi Server Bozuk Encode Yapamıyoruz :)...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen ilk 2 bölümede el at, dediğim gibi altyazılarıda bana gönder,;gerisi sorun deği :D Bende videoları var, izlerim bilgisayardan :) Encode olayı ana siteye ve link olarak eklemek için gerekli :P

Şuan 1. Bölümün İnmesine 10 Dk Var Bitince Başlayacağım...

Bence VK da yeterli olur :) siz şimdilik VK yükleyin daha sonra yardımcı alabilecek arkadaşlar cıkabilir :)

tabi siz bilirsiniz yinede :D

Maalesef Siteye Tek Vk Atıp Bırakmak Yasak En Az 3 Yada 4 Tane Olmak Zorunda...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.