Jump to content

(13/13) Hen Zemi

Önerilen İletiler

Encode ve upload işi kolayda, benim bilgisayar biraz dandirik. 2 saatte encode ediyor bir bölümü, 1 saattede yüklüyor...birde hangi altyazı fontu ile encode ediyor, senin encoder. Ben raleway bold kullanıyorum altyazı fontu olarak :D

Sen gönder bir deneyeyim ben

Encode İşinden Anlamıyorum :) Hen Zemi 1 Ve 2. Bölümlerde Sıkıntı Var Sanırım İndirme Durdu, Biraz Araştırayım Encode Kolay Öğretti Aslında Pc 10 15 Dk İçinde Yapıyorda Upload Sitesi Olmayınca Sorun Büyük...

Edit: Şimdi Düşündümde 1. Ve 2.Bölümleri Çeviren Fansublardan Altyazıyı Alalım :) Direk Encode Yaparak Düzeltiriz 1. Ve 2.Bölümler Bozulmuş Hepsini Denedim İnmiyor :) Acaba Benim Bilgisayar Mı Sorunlu :) ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölümlerin hepsinin indiriyorum şimdi, izleyeceğim bakalım.

Gözüme çarpan bir şey var, o da cümle içinde bütün kelimelerin büyük harf ile başlıyor olması Rinosawa(Asu). Türkçe yazım kuralı temellerinden birini bozmuşsun :P

Maalesef Ki Neredeyse 10 Yıldır Kelimenin İlk Harfini Büyük Yazıyorum Elim Alışmış Düzeltemiyorum :( Ama Sanki Böyle Daha Güzel Oluyor Gibi Bilemedim Şimdi :) Eğer Bir Sorun Çıkarsa Söylerseniz Düzeltirim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maalesef Ki Neredeyse 10 Yıldır Kelimenin İlk Harfini Büyük Yazıyorum Elim Alışmış Düzeltemiyorum :( Ama Sanki Böyle Daha Güzel Oluyor Gibi Bilemedim Şimdi :) Eğer Bir Sorun Çıkarsa Söylerseniz Düzeltirim...

Doğrudur alışkanlıktan olabilir ama iyi bir alışkanlık değil :P Yok yaa düzeltmeye gerek yok, o kadar encode ve upload olduktan sonra, şimdi tek tek tüm cümleleri, kelimeleri... :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 tanede Ova'sı varmış, onlarıda çevirsen hazır el atmışken seriye.

Buradan = http://myanimelist.net/anime/8101/Hen_Zemi

5'nci bölüm baya komediydi, 11'nci bölümde Naruto, Bleach ve Berserk tipleride yerindeydi :D

Bu arada Türü içinde Seinen'de var, yani herkese göre değil seri ;) Yalnız çizimler baya dandirik :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 tanede Ova'sı varmış, onlarıda çevirsen hazır el atmışken seriye.

Buradan = http://myanimelist.net/anime/8101/Hen_Zemi

5'nci bölüm baya komediydi, 11'nci bölümde Naruto, Bleach ve Berserk tipleride yerindeydi :D

Bu arada Türü içinde Seinen'de var, yani herkese göre değil seri ;) Yalnız çizimler baya dandirik :(

Maalesef Videosunu Bulamadım Rusça Vardı Sanırım Fakat Rusça'dan Çevirmek Çok Zorluyor..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.