Jump to content

En Klasik Soru Ve Cevapları Bellidir Ama Anime İzleyenlerin Cevabı Ne Olur Acaba ?

RinOsawa(Asu)

Önerilen İletiler

Biraz Araştırdım Ve Böyle Bir Konu Olduğunu Görmedim Sizinde Fikrinizi Alalım Lütfen. Bu Arada Alacağınız 3 Şey İle Yapacağınız 3 Şey Aynı Konudur. Yapacağınız Şey Derken Demek İstediğim Adaya Düştünüz Siz Ve Karşı Cinsiniz Yanınızda Sizin Aldığınız 3 Şey Var Ne Yaparsınız.Hayvanlar Sizi Fark Ettiğinde Saldırma Olasılığı Var. Gece Olduğunda Hava Soğumuş Olacak Gibi Bunlar İçin Yapacağınız Önlemler Kısaca.Yanınızda Gelen Karşı Cins Bir Şey Alamaz :) Sadece Giydiği Kıyafetler Dışında.

Evet Sorumuz Klasik Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 3 Şey Ne Olurdu. Bu Sorunun Yanına Bir De Issız Adaya Düştünüz Yanınızda Siz Ve Bir Karşı Cins Var Kurtulma Zamanınız Belli Değil Yapacağınız 3 Şey Ne Olurdu ? Bu Arada Alacağınız Yada Yapacağınız Şey Yardım Çağırmak İçin Kullanılamaz Mesela Bilgisayar Dediniz Bunun Yanında Elektrik Lazım Ki Bu İmkansız Derecede Bir Şey.

Yanıma Alacağım 3 Şey:

1.Kılıç Kesin Alırım Yada Bir Yay

2.Ateş Yakmamı Sağlayacak Bir Malzeme

3.Kazmamı Sağlayacak Bir Malzeme

Düştüğümde Yapacağım 3 Şey:

1.Barınacak Bir Yer

2.Yiyecek Ve İçecek

3.Geçen Uçak Yada Gemilerin Beni Görmesi İçin Bir Ateş Yada Sinyal Gibi Bir Şey Yapmaya Çalışırım.

Elektrik İmkansız Dedim Ama Aslında Değil Gereken 3 Şey

1.Bir İletişim Aleti Bilgisayar Gibi Bir Şey

2.Bir Rüzgar Pervanesi 

3.Rüzgar Pervanesinin Gücünü Elektriğe Dönüştürecek Alet Tam Olarak Ne Olduğunu Bilmiyorum Ama Sanırım Çarklar Gerekiyor.  Bir İki Şey Söylemeyi Unuttum Kusura Bakmayın. 

Şimdi Sınırsız Şeyler İstenmesi :) Bu Olmaz Biliyorsunuz. Gerçekçi Olursak :) Anime Karakteri Gelemez Maalesef. Adada İnsan Olarak Yalnızca 2 Kişi Olacaksınız. Elektrik Üretmek İçin Bir Kaynak Gerekiyor 1.İsteğiniz Akü Olursa 2.İsteğiniz Benzin Olmak Zorunda.Ev Aletlerinizi Kendiniz Yapmanız Lazım Yani Pişirilen Yada Isıtılan Bir Şey İse Ne İle Pişirilecek Önemli Olan Bu :) ( Lütfen Bir Hayal Bir De Gerçek Yazalım)...

Düzenlenme: RinOsawa(Asu) tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yanıma alacağım 3 şey... 1- Çakmak taşı... ( çakmak alırıdmda gazı mazı biter) 2- Isı geçirmez bedevi çadırı 3- Laptop... ( Evde bensiz giren filan olmasın arkadaş annem girince en son portalsepeti y

Biraz Araştırdım Ve Böyle Bir Konu Olduğunu Görmedim Sizinde Fikrinizi Alalım Lütfen. Bu Arada Alacağınız 3 Şey İle Yapacağınız 3 Şey Aynı Konudur. Yapacağınız Şey Derken Demek İstediğim Adaya Düştünü

Alacağım üç şey :   1-Alet edevat  2-Bilgisayar + internet  3- Canım sıkılırsa diye Alaadin'in Sihirli Lambası   Yapacağım üç şey :  1-Et yemek  2-Kumsaldaki kum tanelerini saymak :D  3- Uyumak 

Yanıma alacağım 3 şey...

1- Çakmak taşı... ( çakmak alırıdmda gazı mazı biter)

2- Isı geçirmez bedevi çadırı

3- Laptop... ( Evde bensiz giren filan olmasın arkadaş annem girince en son portalsepeti yüklemişti)

Karşı Cinsle olan şeylerden biride bana özel olsun. Gerçi ilk ikisi aklımda

Sınırsız gıda malzemesi ile, Ocakbaşı...

Kebablar,Kısırlar,Garnitürlü makarnalar... Karşı cins mutlu olur asdfgfdsa :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yanıma alacağım 3 şey...

1- Çakmak taşı... ( çakmak alırıdmda gazı mazı biter)

2- Isı geçirmez bedevi çadırı

3- Laptop... ( Evde bensiz giren filan olmasın arkadaş annem girince en son portalsepeti yüklemişti)

Karşı Cinsle olan şeylerden biride bana özel olsun. Gerçi ilk ikisi aklımda

Sınırsız gıda malzemesi ile, Ocakbaşı...

Kebablar,Kısırlar,Garnitürlü makarnalar... Karşı cins mutlu olur asdfgfdsa :D

Ne şanslı bir karşı cinsmiş o  :LTkJN9u:

Issız TROPİKAL bir adaya düşsem yanıma alacağım ilk şey sabun ikincisi de bayan olduğum için anladınız siz onu  :smile_oleyo:  gerçekçi olmak lazım  -_-

Üçüncü şey kıyafet olurdu aslında ateş yakacak bir şey de lazım ama  :whistling:

İkinci soruyu anlamadım  :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ay ne güzel konu :D

1.Kılıç Kesin Alırım Yada Bir Yay: Tabi ki de!!! Avlanmak, barınak malzemesi toplamak ve savunma için keskin alet en gereklisi. Ateşi kendim yakarım -çırpı bulamazsam gözlük var :smile_oleyo: - 

1.Barınacak Bir Yer: İlk seçeneğim bu olur. Bulunduğum adanın doğal şartlarını bilmediğim için önce yakın çevreyi kontrol edip kendime yüksek bir ağaç tepesinde barınak inşa ederim.

Zart diye ateş yakmam olmaz. Önce adadaki tehlikeleri bilmem lazım,üstümüze bir şey çekmek hoş olmaz,zaten adayı gezip en uygun noktayı bulup sinyali o noktada kurgulamak lazım  :LTkJN9u:

3. Rüzgar bilmem ne bu seçeneklerin hiç birine ihtiyacım yok,kendi seçeneğimi ekliyorum: Güneş paneli  :LTkJN9u:  Güneş enerjisini depolayacak bir solar sistem. Çünkü düştüğüm adada rüzgar Hollanda'da ki gibi mi esiyo nasıl durum ne bileyim ama güneş her yerde var  :LTkJN9u: Gündüz depolayacak hoop enerjiye dönüşcek gece de kullanıcam, az önce araştırdım bi amca yapmış gece olunca da suyu ayrıştırıp hidrojen yakıtına dönüştürüp elektrik üreten güneş enerjisi sistemini  :LTkJN9u:  

Karşı cinsi yanıma almayayım, adanın derinliklerinde meğersem orman şartlarınca kurulmuş savaşçı bir medeniyet olsun. Çeşit olur, orda ben bulurum kendime bir yiğit :LTkJN9u:  :P  :whistling:  Az önce kurtarılmaktan vazgeçtim adapte oldum ben buradaki hayata zaten :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 - Sevdiğim veya sevebileceğim bir kız olsun, yoksa hiç çekilmez. Olursa o zaman ömür boyuda çekilir ada :D

2 - Tükenmez bir ateş kaynağı 

3 - Havalı Zıpkın

Deniz ürünleri ve adadaki bitkiler yeter herhalde ;) Aslında yalıtımlı bir çadırda iyi olurdu da, artık ağaç dalları, kütükler, çamur ve yapraklar ile hallederdik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanıma alacağım 3 şey ;

Saç boyası - dibim gelir -,- -

Mini elbise :3

Bıçak -,-

Yapacağım 3 şey ;

İlk olarak o karşı cins Madaracığım olacağı için

Madaradan çocuk *-* - evet :3 -

Ressam olduğum için kumlara kos kocaman Madara ile benim resmimi çizerim :3

Madarayla Mugen Tsukuyomi yaparım -,-

Evet ... O adadan gitmem ... Madara susanoo açar götürür beni :3

Dünya bizim olur ... Madaramdan olan çocuklarımla ordu kurarım dolanırız ...

Adaya götür beni Madara .. Pls ❤

Hayaller Cry

Ah bi Madara gerçek olcaktı şu an bunu yazmazdım hepiniz kölem olurdunuz Madaramla işi pişirirdik T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.