Jump to content

En Klasik Soru Ve Cevapları Bellidir Ama Anime İzleyenlerin Cevabı Ne Olur Acaba ?

RinOsawa(Asu)

Önerilen İletiler

Karambit(çok lazım olur çook)

Modem( evet hattı oraya kadar çekebilirim)

Laptop ve hareketle elektrik üreten jeneratör

Oturur bilimi geliştiririz belirsizlik ilkesi üzerine çalışırız sırlarımız bizimle beraber gider belki birisi bulur felan (Werner Heisenberg <3 )

Hehehehe

ıssız adadan eSports turnuvaların katılırız evet 700 pingle Ace atarız '-'

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yanıma alacağım 3 şey... 1- Çakmak taşı... ( çakmak alırıdmda gazı mazı biter) 2- Isı geçirmez bedevi çadırı 3- Laptop... ( Evde bensiz giren filan olmasın arkadaş annem girince en son portalsepeti y

Biraz Araştırdım Ve Böyle Bir Konu Olduğunu Görmedim Sizinde Fikrinizi Alalım Lütfen. Bu Arada Alacağınız 3 Şey İle Yapacağınız 3 Şey Aynı Konudur. Yapacağınız Şey Derken Demek İstediğim Adaya Düştünü

Alacağım üç şey :   1-Alet edevat  2-Bilgisayar + internet  3- Canım sıkılırsa diye Alaadin'in Sihirli Lambası   Yapacağım üç şey :  1-Et yemek  2-Kumsaldaki kum tanelerini saymak :D  3- Uyumak 

Adaya düşsem alacağım 3 şey;

1) Ateş yakmamı sağlayacak kibrit, çakmak vb.

2) Bir şeyleri kesmemi sağlayacak bir bıçak.

3) Soğuktan korunmamı sağlayacak olabildiğince kalın elbise/giysi/yorgan vs. olurdu.

Düştüğümde yapacağım 3 şey ise;

1) İlk önce tabi ki kalmayı planlayacağım uygun bir yer seçip bir barınak yapardım.

2) Yiyebileceğim ne varsa toplar, avcılık yapmaya çalışır, hayvanları evcilleştirmek için uğraşırdım.

3) Kimse beni adamda bulamasın diye ne gerekiyorsa yapardım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekçi oluyorum:

İmkanı yok yapamam ben  :wacko:

Yanıma alacağım üç şey de :

-%100 şarjlı telefonum

-Abur cubur

-Kahve

Yapacağım üç şey de :

-Mağaralara , ağaçlara vs bi taş bulup adımı yazmak , benden sonra gelen olursa diye korkunç mesajlar bırakmak

-Şarjımı , kahvemi , abur cuburlarım yiyip bitirmek ve aynı zamanda ben buraya niçin düştüm , nasıl düştüm gibi sorulara kafa patlatmak

-Suya atlayıp boğulmak

olurdu.

Son anlarımı güzel geçirmek için hep bunlar , imparatorluk kurma hayalim yok yani :|

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Çoğu Kişi Sınırsız Şeyler İstemiş :) Bu Olmaz Biliyorsunuz. Gerçekçi Olursak :) Anime Karakteri Gelemez Maalesef. Adada İnsan Olarak Yalnızca 2 Kişi Olacaksınız. Elektrik Üretmek İçin Bir Kaynak Gerekiyor 1.İsteğiniz Akü Olursa 2.İsteğiniz Benzin Olmak Zorunda.Ev Aletlerinizi Kendiniz Yapmanız Lazım Yani Pişirilen Yada Isıtılan Bir Şey İse Ne İle Pişirilecek Önemli Olan Bu :) ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Çoğu Kişi Sınırsız Şeyler İstemiş :) Bu Olmaz Biliyorsunuz. Gerçekçi Olursak :) Anime Karakteri Gelemez Maalesef. Adada İnsan Olarak Yalnızca 2 Kişi Olacaksınız. Elektrik Üretmek İçin Bir Kaynak Gerekiyor 1.İsteğiniz Akü Olursa 2.İsteğiniz Benzin Olmak Zorunda.Ev Aletlerinizi Kendiniz Yapmanız Lazım Yani Pişirilen Yada Isıtılan Bir Şey İse Ne İle Pişirilecek Önemli Olan Bu :) ...

Gerçekçi olmak zorunda mı ?

Hergün yemek sepetinden uçakla havadan adamın üstüne yicek bırakılmasını istesem mesela :D Olur mu olur hayalgücü sınırsız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.