Jump to content

( 01 / 01 ) Prince of Tennis: Atobe's Gift

KuramaUN

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Resmi ekleyen

Anime Adı : Prince of Tennis: Atobe's Gift

Anime Türü : Movie, Spor, Komedi, Shounen

Bölüm Sayısı : 01 / 01

Yapım Yılı : 2005

Çevirmen : jans09

Düzenleme : KuramaUN

Özet; AHyoutei Lisesinin ilginç (ama bir o kadar zengin) kaptanı Keiga Atobe takım arkadaşı olan Kabaji için görkemli bir doğum günü partisi düzenlemeye karar verir. Tüm Prince of Tennis kadrosu dahildir. (The New POT değil sadece POT) Beraber bir çok etkinlik ve spora katılırlar: dans ederler, yüzerler, koşma yarışmasına katılırlar vb.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırdır, nereden esti bu filmi çevirmek Janset-sama :whistling: Serisini mi izleyip gaza geldin :D Neyse emeğine sağlık  -_-

Ey mubarek yönetici... Abi gördüğüm konuların %50 sinde ilk yanıt senin ya ahahah .) Her konuda gözlerim seni arar ilk yanıtta, sen ilk yorumu atmamışsan ben bile üzülüyorum (cidden)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ey mubarek yönetici... Abi gördüğüm konuların %50 sinde ilk yanıt senin ya ahahah .) Her konuda gözlerim seni arar ilk yanıtta, sen ilk yorumu atmamışsan ben bile üzülüyorum (cidden)

57434675.jpg

İleti sayımı çoğaltıyorum dermişim :smile_oleyo: İlgisi yok, daha derin anlamları var, senin bünye kaldırmaz bunu -_- Her şey hakkında söyleyecek bir şeyim oluyor, daha bu normal halim...Sennin Mod'a girsem, Bankai açsam veya Şeytan Meyvemi bir uyandırsam, duramazsın :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırdır, nereden esti bu filmi çevirmek Janset-sama :whistling: Serisini mi izleyip gaza geldin :D Neyse emeğine sağlık  -_-

Bunu çevireli çooookkkk oldu da yeni eklendi. KuramaUNda olmasa encode upload edecek kimsesi yok garibin...  -_-

Ayrıca reca ederim Barış D. Baryshx çevirdiğim ilk seri izlemek ne kelime :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu çevireli çooookkkk oldu da yeni eklendi. KuramaUNda olmasa encode upload edecek kimsesi yok garibin...  -_-

Ayrıca reca ederim Barış D. Baryshx çevirdiğim ilk seri izlemek ne kelime :P

Greve giriyorum, encode/upload'u bırakıyorum bu yorumdan sonra  :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.