Jump to content

Türkçe Konuşan Vocaloid

Vologirl

Önerilen İletiler

Arkadaşlar, Vocaloid Editor 3 programıyla yapmış olduğum bir ses denemesidir. İlk defa kullanıyor olduğum için biraz garip gelmiş olabilir ses. Bundan dolayı özür dilerim. Zaten kullandığım Vocaloid'in ses bankası sadece Japonca şarkı söylemesi için yapıldığından dilimizde olan bazı sesleri çıkartamıyor, fakat ben bir şekilde dilimize yakın olacak şekilde ayarlayabildim az çok.

Burada konuşan Vocaloid'imiz: VY2 (Yuuma)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yukari'ye az "kakuseru-sama!" dedirtmedim degil. :P aşkım IA yı ingilizce sarki soyletmeye calistiktan sonra vocaloide tekrar ellemeyecegime dair tovbe etmistim, sonra ONE geldi :D lakin CeviO japonca arayuze sahip oldugundan ONE i kullanamadim bi turlu

Waaaay :D Ehehe, (çok yaşa one XD) Sesbankası olarak mı, yoksa indirme linki mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
On 02.02.2016 at 23:37, Vologirl yazdı:

Arkadaşlar, Vocaloid Editor 3 programıyla yapmış olduğum bir ses denemesidir. İlk defa kullanıyor olduğum için biraz garip gelmiş olabilir ses. Bundan dolayı özür dilerim. Zaten kullandığım Vocaloid'in ses bankası sadece Japonca şarkı söylemesi için yapıldığından dilimizde olan bazı sesleri çıkartamıyor, fakat ben bir şekilde dilimize yakın olacak şekilde ayarlayabildim az çok.

Burada konuşan Vocaloid'imiz: VY2 (Yuuma)

Merhaba, paylastiginiz videoda bir sorun var sanirim. Konunuzun icerigini okuyunca ilgimi cekti, acaba linki yeniler misiniz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.