Jump to content

Harry Potter Karakterlerinin Resmi Anime Versiyonları

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Harry Potter Karakterlerinin Resmi Anime Versiyonları Yapıldı  

1454541890-new-harry-potter-story-hallow

Nereden başlasak, ah nereden başlasak… Harry Potter ile ilgili söylenecek o kadar çok şey var ki… İlk çıktığı günden beri koca bir jenerasyonu etkisi altında bıraktı. Hepimiz onu hayran hayran izledik, okuduk. Kitaplarına günler saydık filmleri vizyona girdiği gibi ilk bitletleri bizler aldık.

Hem Harry Potter seven hem de anime seven becerikli insanlar şimdiye kadar “Acaba Harry Potter karakterleri anime olsaydı nasıl olurdu?” düşüncesiyle bir sürü illüstürasyon yarattı.

Lakin bunlardan öyle bir tanesi çıktı ki işe noktayı koydu. Warner Bros. Japan resmi Harry Potter illüstrasyonlarını yayımladı.Yapılan tasarımlar dosyalar, minik düğmeli mühürler, anahtarlıklar gibi sınırlı sayıda şeylerde boy gösterdi. Üzücü olsa da bu tasarımlar sadece Japonya da satışa sürülecek.

1454541896-sg5kqjr1e4dad3dlqlkw.png?resi

1454541900-tbnsv7lw36gvabfz4mut.png?resi

1454541899-hrw0f8gkqh7qce9jafot.png?resi

1454541908-onjkmx9d5oirb1ootxuq.png?resi

1454541908-gsbkdrbrbcyediyjljpe.jpg?resi

Şu güzellikte illüstrasyonları görünce insan keşke bir Harry Potter anime/manga serisi yapsalar da okusak diyor.

Kaynak : Anime Fantastica

// Serisini pek sevmesem de animesi olursa izler, mangası olursa okumam :D  -  okunacak daha güzel mangalar var  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet tabi ki de sadece Japonya'da satılacak yoksa biz mutlu olurduk falan yanlışlıkla mazallah, ağır gelir bize, ne yapacağımızı bilemeyiz bi kere. Alışık olmadığımız durumlar.

O gıcık sarı çiyan mafoy bile göze tatlı görünüyo anime şeklinde çizilince ehehee

Snape ve Black'e bayıldım, hatta black bana bi anime karakterini çok anımsattı ama hangisi çözemedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.