Jump to content

Gyazo İle Hızlı Resim Yükleme

Kikuchi

Önerilen İletiler

Kimi zaman anime izlerken beğendiğimiz replikleri alıp paylaşmak için SS(Ekran Görüntüsü >>ScreenShot) alırız .Sonra bunu hızlıresimyukle , uploadimage ,postimage vb sitelere yükler ardından link alıp paylaşırız .Ben Gyazo adlı bir program kullanıyorum .Bu program ekranın istediğiniz yerini seçtikten 1-2 saniye sonra otomatik olarak size resmin internete yüklenmiş linkini veriyor .Yani sizi onca zahmetten kurtarıyor .Kullanması da oldukça basit ve pratik .Ayrıca aynı program ile gif de yapabiliyorsunuz :D

A5jnPB.png

dk98Ep.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekrandaki hareketli görüntüyüde kaydedebiliyor mu, gif yapıyor deyince aklıma geldi :D

Evet onu da denemiştim tıpkı Bandicam - Fraps'taki gibi başlat durdur butonları var .40 45 sn kayıt edebilme özelliği var ama ne kadar çok çekersen yüklenmesi o kadar uzun zaman alıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet onu da denemiştim tıpkı Bandicam - Fraps'taki gibi başlat durdur butonları var .40 45 sn kayıt edebilme özelliği var ama ne kadar çok çekersen yüklenmesi o kadar uzun zaman alıyor :D

Gif olayı 10 saniyeyi geçmemeli zaten, geçerse pek randımanlı olmuyor ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.