Jump to content

İmzalar ile İlgili Önemli Bir Duyuru!!!!! [30.05.2016 Güncel Duyuru]

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Evet Forumdaşlar!

Bir avuç kadar olan forumda takılan ve imza değiştirememe şikayetleri olan gençlerimize eğer ilgilenirlerse bir adet duyuru yapacağım.

-  Normal kayıtlı üyelerimiz artık imzalarında her biri maksimum 550x250 boyutlarında maksimum 5 resim koyabilecekler. Spoiler dışında sadece bir adet resim bulundurma kuralımız halen geçerlidir. Ayrıca imzada kullanacakları maksimum satır sayıları 10'dur. Maksimum 5 adet dış site linki kullanabilirler.

- 10 satır olayına bir parantez açmak gerekirse forum düzeninden sorumlu kişiler 10 satırı destan gibi göz bozacak şekilde doldurmuş kişilerin imzasına müdahale etme hakkına sahiptir. 10 şimdilik belirlenen sayıdır. Kişinin iletisinden büyük imzası olur ve bu durum abartılırsa belirtilen "10" satır sayısı aşağıya çekilecektir.

-  Foruma yeni kayıtlı bir üye acaba ben neden imza yapamıyorum diye kafa yormasın. 150 iletisini tamamlamamış üyeler imza oluşturamazlar. Bu sınırlama (eğer panel düzgün çalışırsa tabii :D ) üyelerin forum kurallarına ve imza kurallarına alışabilmesi için eklenmiştir.

-  150 ileti sınırlaması uploader gibi bazı yetki gruplarında yoktur.

İyi forumlar canımsssss

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Amygirl featured this konu
  • Mileydi unfeatured ve featured this konu
  • Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet Forumdaşlar! Bir avuç kadar olan forumda takılan ve imza değiştirememe şikayetleri olan gençlerimize eğer ilgilenirlerse bir adet duyuru yapacağım. -  Normal kayıtlı üyelerimiz artık im

Görmeyen, duymasın kalmasın uppala 

İmzan gayet yerinde :) Ayın örnek elemanı :D

Ben anlamadım Cry T-T

Şimdi spoiler olmıcak mı imza da sadece tek resim mi olcak spoiler tuşu silinecek mi T-T

yoksa Sadece resim kalcak yazı mı olmıcak spoiler butonu durcak mı ? .s

Bir de sadece o boyut mu olcak başka boyutlar yasak mı bu -- ve -- arası gibi mi olcak yani -.- anlatamadım :depressed1-onion-head-emoticon:

Benim ki aykırı mı şimdi Cry 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.