Jump to content

İmzalar ile İlgili Önemli Bir Duyuru!!!!! [30.05.2016 Güncel Duyuru]

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet Forumdaşlar! Bir avuç kadar olan forumda takılan ve imza değiştirememe şikayetleri olan gençlerimize eğer ilgilenirlerse bir adet duyuru yapacağım. -  Normal kayıtlı üyelerimiz artık im

Görmeyen, duymasın kalmasın uppala 

İmzan gayet yerinde :) Ayın örnek elemanı :D

• Forum Admin
9 dakika önce, Strix. yazdı:

arkadaşlar çok fazla satır hatası alıyorum. 1 tane bile satır atayamıyoruz. bir bakın icabına imzam tuhaf bir şey oldu  spoiler de kabul etmiyor Link'de 

Bir satır ve bir resime izin veriliyor imzada yani birden fazla satır koymaya çalışıyorsan hata alırsın aynı şekilde linkleride satır olarak görüyor örnek :

imzanda diyelim ki bu kadarlık bir satır yazın var

altına link eklemeye çalışırsan izin vermez yanına koyabilirsin 

Kısaca bir satırlık bir yazıdan başkasına izin yok ve bir resime spoiler içi veya dışı fark etmiyor. 

Anlatabilmişimdir umarım, yok öyle değil diyorsan elimizde ki imza seçeneği ile idare edeceksiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
1 dakika önce, sadece okan yazdı:

daha kuralı bugün gördüm be :D 2-3 haftadır foruma adam akıllı bakmıyorum düzeltirim şimdi :D

Bugün mü gördün Okannn yapma etme kuralları değiştirmedik 1 yıldır aynı lafları söylüyoruz hem sana hem diğerlerine :hit-milk-bottle-emoticon: Neyse sorun yok imza kuralları yine değişti bir kaç güne kalmaz yayınlarız şimdilik sürün sefanızı :tongue-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Papillon yazdı:

Bugün mü gördün Okannn yapma etme kuralları değiştirmedik 1 yıldır aynı lafları söylüyoruz hem sana hem diğerlerine :hit-milk-bottle-emoticon: Neyse sorun yok imza kuralları yine değişti bir kaç güne kalmaz yayınlarız şimdilik sürün sefanızı :tongue-milk-bottle-emoticon:

tamam ben zaten gif in çözünürlüğünü düzenlemiştim :D diğerlerini kaldırcam sadece ama kabul etmiyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.