Jump to content

Çift Kişilikli Anime Karakterleri [Spoiler İçerir]

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Böyle bir konu yoktu galiba :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:  

Hemen açayım dedim :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Animelerde özellikle gerilim psikoloji türlerinde etkileyici bir karakter oluşturmak için çok kullanılan karakter şeklidir bu tarz.

Genelde bir tarafı saf iyi duyguları olan birisi iken diğer tarafı karanlık ve karanlık cinayetler işleyen kötü kimselerden oluşur.

Bu konumuzda izlediğimiz animelerdeki çift kişilikli karakterleri sıralayalım:

İlk olarak aklımıza gelen ilk isim: Gasai Yuno / Mirai Nikki

Bildiğiniz üzere bir tarafı ile saf, kibar, ürkek, kawai gülümsemesi ve bir o kadar itici sesi ve diğer tarafı ile soğukkkanlılıkla cinayet işleyebilecek bir psikopatlığı mevcut. İki tarafının da tek ortak özelliği aynı erkeği sevmeleri.

Spoiler

Yuno-yuno-gasai-31938122-900-720.png

Pembe saçlı bir karakterden bahsetmişken bir diğer çift karakterli karakterimiz: Yuzuhira Inori/ Guilty Crown

Çift karakterli oluşu saf tarafı sebebi ile daha geri planda olan bir karakter. Ancak anime senaryosu gereği var oluş sebebinden ötürü kendisi bir çift karakterli

Spoiler

17648-inori-yuzuriha-guilty-crown-1680x1

İkinci sırada neden bahsetmediğimi bilemediğim bir diğer pembe saçlı hatun: Lucy /Elfen Lied

Spoiler

elfen_lied_wallpaper.jpg

İki tane de erkek karakter geliyor aklıma:

Birisi Nurarihyon no Mago'dan Rukio Nura. Kendisi %25 ayakashi %75 insan olduğu için ayakashi formunda hem kişiliği hem görünüşü değişmekte.

Spoiler

90134.jpg

Diğer bir karakter eski bir seriden: Johan Liebert/ Monster. Adam bir gerilim serisinde bir villian nasıl olunursa öyle. Tüm insanlığı küçümseyen ne zaman cinayet işlemeye başladığı belli olmayan zeka küpü şahıs. Bir diğer yandan kibar alçak gönüllü ve akıllı zıt kişiliği.. 

Spoiler

latest?cb=20150617213711

Düzeltme: Konuyu gönderdikten sonra aklıma gelenler:

Akashiya Moka / Rosario to Vampire

Frank Stein / Soul Eater

Shiro/ Deadman Wonderland

Buraya içinde aldığı gücü açığa çıkarınca karakterleri değişebilen Ichigo gibi karakterleri eklemedim. Aslında daha çok çift kişilikli psikopat vardır ama benim aklıma şu an bunlar geldi. Sizler de yazın bakalım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Böyle bir konu yoktu galiba    Hemen açayım dedim    Animelerde özellikle gerilim psikoloji türlerinde etkileyici bir

Tokyo Ghoul / Kaneki'nin birçok kişiliği olduğunu düşünüyorum.(Mangasını okumadım fakat İnternette okuduğum kadarıyla birden fazla kişiliği yazıyor diye okudum)...

Ryougi Shiki buna en mükemmel örnek olur  

Ya Şizofren bunlar tırsıom hepsinden .s 

Rosario To Vampire de ki Moka da çift kişilikli T-T bi de bi cadı kız vardı şizofrendi ustası yaşıo sanıodu -.-

Umaru da çift kişilik .s

Junko da çift kişilik heralde şekilden şekile girdiydi ... Bi de Danganronpa da şizofren olan saçı örgülü kız vardı bi tarafı katildi dieri kezban *- *

Detroit Metal City de ki çocuk da iki kişilik oynuodu bi rock mu metal mi ondan bi de romantik şarkı sölüodu şekilden şekile girdiydi .s

Aklıma gelen bunlar ._.

Lucy zati -.--- ilk 3 Pembe kafa *- *

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Golden Time'de Banri'nin de kişiliği bölünmüştü.

Tasogare Otomo x Amnesia animesindeki Yuko  var o da çift kişilikliydi.

Gintama'daki Kagura da çift kişilikli sayılır aslında, abisi veya onun yanındaki biriyle dövüşürken psikopat moduna geçmişti bölümü hatırlamıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.