Jump to content

Kizumonogatari Part 1: Tekketsu-hen

Önerilen İletiler

Roman serisinden uyarlama olan Bakemonogatari. Seriye special niteliğindeki Kizumonogatari’nin de animesinin çıkacak olması serinin hayranlarını sevindirecektir.

177.jpg?w=600

Geçmişi ele alacak olan bu filmin ilk partı second tekketsu-hen . 3 partlık olan bu filmin ilk partı gösterime girdi :)

Serinin duyurusu, Nekomonogatari romanının çıkması ile birlikte yapıldı. Oshino Shinobu isimli vampirin etrafında şekillenecek olan Kizumonogatari anime serisinin bitmesi büyük ihtimalle uzun sürecek, ama işin içinde SHAFT olduğu için beklemeye kesinlikle değecektir.

Filmin fragmanına gelirsek işte burada;

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Haber biraz eski kalmış aylar önce bunun için gözyaşları sel olmuştu >w< Gelse bile izlememiz 1 seneyi bulacağı için çok da 2016'yı sıkboğaz etmemek lazım. Sub geldiği an yer yerinden oynar hepi

Ben seride herkesi seviyorum ya, romanı okudukça her karaktere sevgim artıyor. Shinobu zaten Monogatari serisi boyunca en çok gelişmiş karakter bana göre. Nerede o Hitagi arc'ta gölgelerin içinde öyle

Araragi bence çok kaliteli bir karakter. İçindekileri saklamayan, gerçek hayatta bir erkek nasıl düşünürse o da öyle düşünen bir karakter. Önünde kız düşüp eteği açıldığı halde şaşkın şaşkın bakıp uta

12 dakika önce, Esora yazdı:

Şizofren animesi *- *

Shinobu yu görces ayol *-* 

Önce yarım bıraktığım kısımları bitirmeliyim Cry :c

Korkuom izlemeye T-T

Esra yıllardır bekliyorummm *-*

Ya sonunda ağlaya bilirim dimi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Benim shinobuma özel film ya hemde 3 partlık amen tanrım *-* :bled1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Red King yazdı:

Esra yıllardır bekliyorummm *-*

Ya sonunda ağlaya bilirim dimi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Benim shinobuma özel film ya hemde 3 partlık amen tanrım *-* :bled1-onion-head-emoticon:

3 part nası oluyo ayol 3 bölüm filan mı :s 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Red King yazdı:

Film 3 part üzerine olucak. Bölüm de diye bilirsin tabiki  :D 

Bu 1. Tekketsu-hen .

Yeni çıktı, onun fragmanları . İnternete ne zaman düşer acaba hemen izlemek istiyorum... :bled1-onion-head-emoticon:

Hı anladım *- *

Seneye düşebilir bana kalırsa .s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, UnderminE yazdı:

Haber biraz eski kalmış aylar önce bunun için gözyaşları sel olmuştu >w< Gelse bile izlememiz 1 seneyi bulacağı için çok da 2016'yı sıkboğaz etmemek lazım. Sub geldiği an yer yerinden oynar hepimiz haberdar oluruz illaki. :wew-onion-head-emoticon:

Evet biliyorum aylar öncesinden geldiğini, konuyu göremeyince açayım dedim :)

Ama ben nasıl beklicem ya sarışınımı T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.