Jump to content
Türk Anime TV Forum
Meast

Çizimler(Son ve Tek konu)

Önerilen İletiler

Çizimlerini ilgiyle takip ettiğimi açıkça söylemeliyim. Bu yorumu yazmakta evet geç kaldım fakat konu başlığında "SON" kelimesini görünce üzüldüm. Son derken bütün resimlerini artık burada paylaşacağını düşünemedim ?? Bu arada istek kabul ediyormusun ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 23.07.2016 at 15:50, Homeran yazdı:

Çizimlerini ilgiyle takip ettiğimi açıkça söylemeliyim. Bu yorumu yazmakta evet geç kaldım fakat konu başlığında "SON" kelimesini görünce üzüldüm. Son derken bütün resimlerini artık burada paylaşacağını düşünemedim ?? Bu arada istek kabul ediyormusun ??

Teşekkür ederim takip ettiğin için çok mutlu oldum. :) İstek alabilirim tabi ama zaman konusunda söz veremem. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 25.09.2016 at 20:37, HoodeD yazdı:

Hep özendim çizimlerine, hala da özenmekteyim. Eksik yönlerimin somutlaşmış hali gibisin :D

Bayadır buralarda yoktum yeniden güncelledim konuyu, yeni çizimlere bakarsanız sevinirim. ^^ 

Teşekkürler beğendiğine sevindim. Eksik yönlerini bilmen güzel kapatması daha kolay olur, bende şuan arkama bakınca ne kadar ne şartlarla kendimi geliştirdiğimi fark ediyorum önemli olan sadece istediğin şeyin peşini bırakmamak sanırım. ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İster kalem ister tablet çizimleri abicim çizimden çizime evrimler geçirmişsin bi çizim görüyorum ötesi iyi bi çizim var ki çok acemice gözüküyor.. Hele tablettekiler cidden şaşırtıcı derecede farkli kalifiye işler gibi duruyor.  Tabletteki sonuncusunu beğendim ama :) Ve kedi evet. 

Ellerine sağlık!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.