Jump to content

( 13 / 13 ) Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III

Sinsine

Önerilen İletiler

45 dakika önce, Nones yazdı:

İki bölüm birden izleme keyfi derken en heyecanlı yerinde bölümün bitmesi ? :(

Üzdünüz yani :D

Emeğine sağlık canım

Aynen ya çok fena yerde kaldı :/ gelecek bölüm baya heyecanlı olacak gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III Anime Türü : Şeytanlar, Büyü, Romantik, Shoujo Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Sinsine Düzenleme

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

12-13. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan bendenize emeğim için teşekkürü bir borç bilirim :) İyi seyirler...

Posted Images

16 dakika önce, Nones yazdı:

Yine heyecanlı bir yerde bitmesi? Sınavlarıma çalışmak yerine oturmuş anime izliyorum :D Lakin değer :P

Emeğine sağlık canım

Benim anlamadığım bu Dış Güneş Sistemi savaşçılarının neden prenseslerine inatla itaat etmediği :D önünde diz çöküyorlar af diliyorlar sonra yine kafalarına göre hareket ediyorlar değişik bir tarzları var :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 5/29/2016 at 10:14, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Benim anlamadığım bu Dış Güneş Sistemi savaşçılarının neden prenseslerine inatla itaat etmediği :D önünde diz çöküyorlar af diliyorlar sonra yine kafalarına göre hareket ediyorlar değişik bir tarzları var :D 

Muhtemelen iç gezegen savasçılarından ayrı olarak ayrı ayrı yaşadıklarından dolaya daha mantıklı baktıklarını düşünüyorum. Aslında Hotaruyu severim. Hatta sevdiğim ilk 5 kişinin içine girer o animede ama dünkü bölümü izlediğimde ben olsam ne yapardım dedim kendime. Yani dünya için ya da arkadaşlarını ve kendini korumak için arkadaşını öldürme kararı alır mıydım bilmem ama ciddi ciddi düşünürdüm yani. Bence Hotaru da kendisini öldürmeyi kabul ederdi. :P Lakin iç gezegen savasçılarına baktım da onlarda haklılar kendi açılarından. 9 gelse de izlesek neyseki az kaldı :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.