Jump to content

( 12 / 12 ) Joker Game

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Joker Game

Anime Türü : Askeri, Tarihi, Dram

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : Mügetto

Düzenleme : Sinsine

Özet; 1937 Yılında 2. Dünya Savaşı'nın başlarında yer alan hikaye "D Casusluk" adında gizemli bir casusluk eğitim organizasyonunu konu alıyor. Bu organizasyon Japonya imparatorluk ordusundan Yarbay Yuuki tarafından kurulur. İdealleri onu bir yandan ordu akademisi mezunları ve personelini toplarken diğer yandan manipülasyon sanatında yetenekli casuslar olmaları için eğitmeye yönlendirir. Bu casuslar operasyonları idare edecek uzman ekip haline gelecektir. Jirou Gamou adı altında olan değer yargılarından yoksun casusumuz, kendi mevkilerinden olan ve olmayan güçlerle çatışırken, "Kara Not" adı verilen gizli belgeleri ortaya çıkarmak için rahatsız edici bir göreve gider.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Joker Game Anime Türü : Askeri, Tarihi, Dram Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Mügetto Düzenleme : Sinsine Özet; 1937 Yılında 2. Dünya Savaş

İlk 4 Bölüm yeniden çevrilip düzenlendi, 5-6-7-8. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

9-10-11-12. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan Mügetto arkadaşımıza emeği için teşekkür ederiz. İyi seyirler...

Posted Images

• 3 hafta sonra...

Böylesi bir yerde bölümü bitirmek kimin niçin aklına gelmiş bilmiyorum lakin üzdünüz. :bigsmile-skype-smiley:

Baran arkadaşımızın ecchi, harem türü dışında aldığı ilk seri sanırım ayrıca hayırlı olsun çok güzel bir çeviriydi. Emeğinize sağlık arkadaşlar.  2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, Nones yazdı:

Böylesi bir yerde bölümü bitirmek kimin niçin aklına gelmiş bilmiyorum lakin üzdünüz. :bigsmile-skype-smiley:

Baran arkadaşımızın ecchi, harem türü dışında aldığı ilk seri sanırım ayrıca hayırlı olsun çok güzel bir çeviriydi. Emeğinize sağlık arkadaşlar.  2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

Aaaa öyle deme ama... Sousei no Onmyouji de Baran'da.  Ben de çevrildiğini görünce zıpladım sevinçten. :56f7fd2c472c9_huyj:Erufu da umarım en kısa zamanda iyileşerek aramıza döner... :ewrew:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, jans09 yazdı:

Aaaa öyle deme ama... Sousei no Onmyouji de Baran'da.  Ben de çevrildiğini görünce zıpladım sevinçten. :56f7fd2c472c9_huyj:Erufu da umarım en kısa zamanda iyileşerek aramıza döner... :ewrew:

ahahahahaha evet o seri de Baran arkadaşımızdaydı :bigsmile-skype-smiley: Yani demek istediğim bu türlerin dışına çıkmış çok da güzel olmuş :bigsmile-skype-smiley:

Tekrar geçmiş olsun Erufu arkadaşımıza da. Tez zamanda iyileşir umarım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.